Kapat

Kalın bacaklar azıcık bir göbek bunlardan kurtulmam lazım ama nasıl?

yeşil çay ile kilo vermeyi düşünüyorum.Yeşil çay ile zayıflayan arkadaşlar.hangi çayı kullandınız.günde kaç bardak şeker kullndınız mı.kaç günde etkisini gördünüz?

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

• bende aynı dertten sıkıntılıyım yeşil çay belki göbeğin giderir yemeklerden önce aç karna kullanırsan,ben 9 lu karışık bir çay kullandım bır ay o sayede 4 kılo verdım, sonrasında da 2 aydır düzenli yürüyüş ve plates yapıyorum bunun çoook faydasını gördüm baya etkili, denedim tavsiye ederim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Bilincsiz yorumlar var hepsini okudum.Bir kere şeker tuz unlular bunları cıkar ilk olarak sonradan salona git.

0|0
    0|0
  • Su iç ve koş sürekli

0|0
    0|0
  • aman be kızlar niye böyle zayıflamak istersiniz ki ? hele sen boy 160 kilo 57 tam dengi dengıne.Balık etlisin :) ben böyle seviyorum. :)

0|0
    0|0
  • Şeker mi? Peki oldu sen bence bir inşaat şirketine gir en azından bacakları kolon olarak kullanırlar. Allahım yarabbim zayıflamak için günde 1,5 iskender 2 pide yiyip ama ben light kola içiyorum diyen tiplere hastayım :D

0|0
    1|0
    • ne yazıkki öyle değilim

• O zaman şekeri niye soruyorsun cidden zayıflmak istiyorsan diet programı boyunca ağzına şekerin ş'si dahi girmeyecek. Zaten yediğin herşeye bir şekilde var o.

• Kalın Bacaklar sexi durur onları elleme elletme.

göbekten kurtulmanın yolu spor.

0|0
    0|0
  • spor salonuna git. sıkılaşır ve sexi olursun.

angelajolie böyle söylemek ayıp oldu ama.

0|0
    0|0
  • kalın bacak değilde göbekten kurtul derim.

0|0
    0|0
  • kalın bacak gitmiyor, kalın bacağın çözümünü bulursan söyle. Latin sevgilime de deneteyim.

0|0
    0|0
  • bacaklara pek umıtlı bakmıyorum.

ama göbeği eritebilirsin :) tayt giy bacakların ıncelsın :D

0|0
    0|0
    • tayt mı bu bacaklar la mı.bnden kalın bacaklılar bile giyiro ama bn gyemıyorum.160 boyum kilo57 belim incede bacaklar mubarek.olumlu nie baskmıosun kilo versem gitmez mi

• zor die biliyorum..

• bol bol yürüyüş

0|0
    0|0
  • bebek göbeği iyidir sevimli durur

0|0
    0|0
  • yaz geldi bol bol su iç günde en az 8 litre iç karpuz yiyebilirsin sürekli faydası olucaktır.

0|0
    0|0
  • Sadece yeşil çayla olacak iş değil bu.

0|0
    0|0
  • böyle iyisin kurtulmaya çalışma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...