Kalın bacaklar azıcık bir göbek bunlardan kurtulmam lazım ama nasıl?

yeşil çay ile kilo vermeyi düşünüyorum.Yeşil çay ile zayıflayan arkadaşlar.hangi çayı kullandınız.günde kaç bardak şeker kullndınız mı.kaç günde etkisini gördünüz?

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

• bende aynı dertten sıkıntılıyım yeşil çay belki göbeğin giderir yemeklerden önce aç karna kullanırsan,ben 9 lu karışık bir çay kullandım bır ay o sayede 4 kılo verdım, sonrasında da 2 aydır düzenli yürüyüş ve plates yapıyorum bunun çoook faydasını gördüm baya etkili, denedim tavsiye ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bilincsiz yorumlar var hepsini okudum.Bir kere şeker tuz unlular bunları cıkar ilk olarak sonradan salona git.

0|0
    0|0
  • Su iç ve koş sürekli

0|0
    0|0
  • aman be kızlar niye böyle zayıflamak istersiniz ki ? hele sen boy 160 kilo 57 tam dengi dengıne.Balık etlisin :) ben böyle seviyorum. :)

0|0
    0|0
  • Şeker mi? Peki oldu sen bence bir inşaat şirketine gir en azından bacakları kolon olarak kullanırlar. Allahım yarabbim zayıflamak için günde 1,5 iskender 2 pide yiyip ama ben light kola içiyorum diyen tiplere hastayım :D

0|0
    1|0
    • ne yazıkki öyle değilim

• O zaman şekeri niye soruyorsun cidden zayıflmak istiyorsan diet programı boyunca ağzına şekerin ş'si dahi girmeyecek. Zaten yediğin herşeye bir şekilde var o.

• Kalın Bacaklar sexi durur onları elleme elletme.

göbekten kurtulmanın yolu spor.

0|0
    0|0
  • spor salonuna git. sıkılaşır ve sexi olursun.

angelajolie böyle söylemek ayıp oldu ama.

0|0
    0|0
  • kalın bacak değilde göbekten kurtul derim.

0|0
    0|0
  • kalın bacak gitmiyor, kalın bacağın çözümünü bulursan söyle. Latin sevgilime de deneteyim.

0|0
    0|0
  • bacaklara pek umıtlı bakmıyorum.

ama göbeği eritebilirsin :) tayt giy bacakların ıncelsın :D

0|0
    0|0
    • tayt mı bu bacaklar la mı.bnden kalın bacaklılar bile giyiro ama bn gyemıyorum.160 boyum kilo57 belim incede bacaklar mubarek.olumlu nie baskmıosun kilo versem gitmez mi

• zor die biliyorum..

• bol bol yürüyüş

0|0
    0|0
  • bebek göbeği iyidir sevimli durur

0|0
    0|0
  • yaz geldi bol bol su iç günde en az 8 litre iç karpuz yiyebilirsin sürekli faydası olucaktır.

0|0
    0|0
  • Sadece yeşil çayla olacak iş değil bu.

0|0
    0|0
  • böyle iyisin kurtulmaya çalışma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...