3 aya yakındır fitnessa gidiyorum. ölçüm yaptırdım 2.2 kg kas artışı olmuş iyi mi sizce arkadaşlar?

belki 3 ayın anca yarısını dolu dolu gitmişimdir. aralarda çok boşladım 13-15 gün gitmediğim zaman oldu. 2.2kg kas artışı iyi mi sizce? önceki toplam kas ağırlığım 26.9 du şimdi 29.1 kg olmuş. 500 gram da yağdan almışım. bundan sonra kas yavaş artar, millet senede 3-4 kg kas anca alıyor vs dedi hoca. zaten tişörtler olmuyor arttığı belliydi. açıkçası beni baya motive etti bu durum :)

Bir de bazal metabolizma hızım 1501 gösteriyor, metabolizmamın hızlı olduğu anlamına mı geliyor arkadaşlar bilen var mı bunu?
3 aya yakındır fitnessa gidiyorum. ölçüm yaptırdım 2.2 kg kas artışı olmuş iyi mi sizce arkadaşlar?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Gayet iyi devam

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar masrafa gerek yokdu performans yukselince kasda geliyor zaten kendinden

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Bundan bana da ölçüm yapmışlardı bir ara 60 kiloya 45 kg kas çıkmıştı ya bu yanlış ya benim ki ya da bir terslik var. Yağ oranım da %1 doğru olabilir belkide bilmiyorum

0|1
    0|0
    • %1 yağ oranı kimsede bu kadar düşük seviyede olmaz. 60 kiloya 45 kilo kas ne demek biliyon mu? sen nerdeyse komple kastan oluşuyon gibi bişey, aslana kaplana dönüşürsün :D 3 yıl body building yapan adam o kas ağırlığını yakalayamıyor. senin makina yanlış analiz etmiştir. analiz yapana kadar o gün sabahtan bişey yiyip içmemen gerekiyor. yoksa değerler yanlış çıkıyor.

• Sakin ol bişey iddaa etmedim zaten belirttim de bir terslik olabilir diye

• İyi kanka

0|1
    0|0
    • sen anlıyon mu bu işlerden? metabolizma 1500. bu değer hızlı mı oluyor bilgin var mı?

• bunu nerede ölçüyorsunuz?

0|1
    0|0
    • gittiğim salonda analiz yapan elektronik dijital makina var orda ölçtüler.

• adı nedir bu cihazın ben evde çalışıyorum nasıl ölçücem :)

• bilmiyom dostum pahalıdır bu cihaz. sen alamazsın ufak bütçeyle :D belki diyetisyenlerde bulunabilir bu işi yapan bir cihaz. ver 50 tl bir görün diyetisyene. vücudundaki herşeyini döksün kâğıda ama keşke spora başlamadan önce yaptırtsaydın da kas artışındaki farkı görebilirdin böylece.

Yükleniyor...