YETER ARTIK KİLO VERMEK İSTİYORUM?

Daha önce 15 kilo verdim vucudum deforme oldu kollarım bacaklarım göbeğim hepsini düzeltip 15/20 kilo daha vermem lazım ama sporsuz olmaz tabiki de mahallede oturuyorum yakınlarda spor salonu yok napıcam ben ya evde yaptım daha önce bir işe yaramadı olmuyor evde bir iki ay spor salonuna gidip sonra evde öğrendiklerimi yapmaya başlasam olur mu? verim alamaz mıyım yine? yardımcı olun lütfen evde spor yapıp yararını gören var mı
koşu bandım var ayrıca işe yarar heralde?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana tavsiyem biraz paraya kıyıp bisiklet al. koşu bandından daha fazla enerji harcatıyor aynı sürede yapılan sporda. hem bacak kası da yaparsın :D 15 dk bisiklet sürsen 4. kademede, 200-250 kalori yakıyorsun. gerçi kademesine göre değişiyor ama biraz zor seviyeye aldın mı taamdır.

0|0
    0|0
    • bir de metabolizmanın hızını artıracak besinleri sık sık tüket. çay bunlardan biri. başka şeyler de var ama araştırmak lazım.

En İyi Kız Görüşü

• Evde spor nasıl yapabilirsin ki? Evdeki imkanlarla o bir değil sonuçta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• verebilirsin dostum ilk önce yemeklerine dikkat et kalorini hesapla ardindan ona göre neler yiyebilirsin hesapla ve kalorinden 500 kadar düşük ye ardindan insanity indirip videolarini izle bayana göre yağ yakabilirsin

0|0
    0|0
  • şalgam suyu iç

0|0
    0|0
  • Bu sitede gerçekten kızların % 90 ı şişman

0|0
    0|0
  • Yeterrr artkkk bu kiz kilo vericekk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0