Mahallaede Top Oynayan İnsanfsız Veletler

Küçücük sokak her tarafa arabalar parketmiş anca insanın geçebileceği kadar 1- 1.5 metre genişlikte alan kalmış 20 tane ergenlik çağındaki çocuk orda toplanmış cıyak cıyak bagırıp mahalle maçı yapıyor, sesten camı pencereyi açamıyoruz genede evde durulmuyor, mahalleli isyanlarda arabaların kaportası çöke çöke bir hal oldu karşı binanın kartonpiyeri bizimkinin mermeri gitti sırada camlar var... Allah aşkına nerden düştüm ben bu kenar mahalleye? üstelik 350 bin Tl'ye dubleks ev satın aldım daha 6 sene kredi bordu var! bunun böyle oldugunu bileydim taşınırmıydım hiç buraya ben? arkadaş her yaz aynı muhabbet, çoğunlukla anne babalarıda eşlik ediyo çocuklara, Allahım kadınlar toplanıyo ellerinde bohça öteki elinde çekirdek çöpünüde bizim kapıya atıyolar deli olacam bu sokaktan öteki sokağa k.ını yırta yırta avazı cıktıgı kadar bağıra bağıra konuşuyor sanırsın tarlada yaşıyor! bir yandan sokak satıcıları patatescisi sogancısı zerzevatçısı... Pompalı tüfek filanda yok ki ne yapam kimi vuram ben? Bana bir akıl verin a dostlar bu veletlerden bir kurtuluş yok mu? huzurum kalmadı evimde?ben evde çalışan insanım deliricem kafayı yicem... Yahu yetişkin bir insan bizi rahatsız ettiginde polis gelip işlem yapıyo, sokak satıcısı geldiginde belediyeye şikayet edin diyorlar peki bu veletleri ne yapacaz? huzurumuz kalmadı beeeeeeee insafsız pis cüceler! aa bak şimdi aklıma geldi bide şey moda oldu bayram seyran değilken patlayıcı madde alıp onu patlatıyolar kaç defa savaş çıkdı zannettim yeminle. bide bizim binanın şifresini öğrenmişler içerde saklanbaç oynuyolar kafayı yemek üzereyimmmmmmm!

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuklar napsın top oynayacak yermi var. 350 bin tl verip dubleks ev aldım diye hava atacağına az akıllı olaydında almadan önce biraz bakaydın. SEn kafayı kullanma sonra millete laf söyle ne güzel mahalle ortamı bulmuşsun. Benim çocukluğum öyle geçti ama sen ne anlarsın kesin Apartman çocuğusundur. Bak şimdi bende apartmanda oturuyorum 20 daire var yarısını tanımam. Çık senin mahalleye herkez birbirini tanır mahallenin kedisini bile tanırlar. Daha fazla sinirlendirmede beğenmiyorsan sat git karışma insanlara kendini beğenmiş egoist.

1|0
    0|0
    • allah allah bu iki oldu gelen giden bana sataşıyo terbiyemi bozacam ama sensin egoist lan zibidi insan o kadar para verip ev alıyosa kafasını dinlemek için alıyo piç kurularını değil! artı evin 50 metre ötesinde park, saha, spor aletleri pek çok şey var genede sokakta oynatıyolar cocukjlarını benim isyanım buna. kenar mahalle dilberi seni

• NİCKİMKOCAYAKAÇTI . Her ne kadar bayan olsanda. Sen burda yorum yapan bazı erkeklerdende adamsın vallahi...

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşayamadığın çocukluğunuz içinize mi oturuyo sizin ? Ne var yani çocuklar çocukluğunu yaşamayıp senin gibi nette asosyale mi bağlasın ? Sen zamanında yapmadın mı o gürültüyü sen o zevki hiç tatmadın mı ? Ben de çocukken senin gibilerden azar yerdim ama umrumda olmazdı sıkıyosa in döv bir tanesini bak noluyo ahahah :)) Şimdi o zamanlara dönsem nanik yapar geçerim inan ki o kadar yüzsüz olurum çünkü o günleri bir daha bulamıyo insan..Bırak mutluluklarını yaşasınlar onların şen şakrak sesleriyle neşe bulmaya çalış ya da 350 binlik evinde stressten saçlarını yol.

1|0
    0|0
    • sana birşey demeyecegim zaten canım sıkkın... tabi ateş düştügü yeri yakar senin tuzun kuru muhakkak gürültü patırdı hiçbir şey yok refah içinde yaşıyosundur huzurumuz kalmadı diyorum sana bunu analyabilmen için yaşaman gerekir ancak. hadı dıyelım ben cocuklugunu yaşamamış ruh hastası manyak biriyim herkes mi benim gibi? millet bu cocuklara bagırmaktan dilinde tüy bitti en sonunda cocukların annesiyle diger vatandaşlar birbirine girecek o olacak. ben elalemin cocuguna tahammül etmek zorunda

• Korkunun ecele faydası yok :))

• büyüksün NİCKİMKOCAYAKAÇTI

• belediyeye şikayet etmelisin!

0|0
    0|0
    • belediye yazı asmış her yere sokak satıcısını bagırarak satış yapanları bize şikayet edin diyo peki bagırarak maç yapanı kime şikayet etçez ya of evde ipotek olmasa çekip gidecem huzurum kalmadı yeminle

• DİCİPLİNE senide kınıyorum. Şu insana uydun ya bravo. Milletin çocuğuna piç diyor, sokağa doğrup atıyorlar diyorlar , çocuklarına bir bilgisayar alamıyorlar mış mış... Alsınlarda a sosyal olsunlar dimi senin gibi artizz... Onlardan korkacağına dost ol. Onlar senden önce o mahalledeydi sen sonradan geldin dimi? GElmeden görmedin mi artizz...

• herkesin kendi fikri saygı duyarım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak bunu sen yazmışsın ama en güzel sözüde en sona yazmışsın

. Neymiş...?

" okumak çözüm değil miş " bazı şeyler baki kalıyor... :))))))

hiç sorma bizde aptallık kışın gittik baktık ev tabi o yagışlı havada sokakta cocuk mocuk yoktu evin guzelligine aldandık aldık tam bir kenar mahalle cıkdı :( eşekklik bende

0|0
    0|0
  • çocuklarla yüz göz olmadan şiddet kullanmadan göz dağı verip korkutabilirsiniz, veya beyaz yalan söyleyerek polis olduğunuzu ve burada top oyanamanın yasak olduğu gibi bir şey yapabilir onları parka yönlendirebilirsiniz bir büyük olarak !'

0|0
    0|0
    • güzel fikir ama hepsi fırlama buna inanacaklarını sanmıyorum zaten 40-50 metre uzaklıkta park(lar) içinde basket sahaları, spor aletleri ve cocukların oynaması için birçok şey var gende kimse cocugnu parka salmıyor bütün gün bizim kafamızı ütülüyor

• yok olsada ben asla salmam cocugumu zaten aklı basında egitimli iyi bir is sahibi olan komsularımız cocuklarını sokaga salmaz, bu salanlar belli kişiler aynen öyle sonunda bir kavga cıkacak inşallah bana denk gelmez ne diyeyim ama sadece arabalara verdikleri hasar yeter resmen maddi zarar veriyolar buna hakları yok ki ben cocuklarada birşey demiyorum aslında yanıbaşında parklar varken cocugunu soakga salan anne babalara isyanım o cocuklar serseri olur maalesef ama gelde bunu anlat

• doğru diyorsunuz ama işte çocuk, ben evli değilim fakat yeğenlerim var her nekadar mantık yürütsek bile yinede çocukların yaptığı mantıksızlıkların karşısına geçmek bazen mümkün olmaya biliyor bu yüzden ailelerede bıkkınlık geliyor ve hayat mücadelesinden dolayı bu detaylara yeteri kadar önem gösteremiyorlar buda beraberinde sorumsuzluğu getiriyor ama işin içine girince olayın daha farklı olduğunu görüyorsunuz, emin olun o çocukların aileleride onların öyle yapmasını istemiyordur yapacak bşy yok

• Patakla biraz sussar hepsi

0|0
    0|0
  • İn aşağıya sen de oyna

0|0
    0|0
  • 350,000 TL' ye çok güzel bir sitede, güzel bir daire alabilirdin. Baltayı taşa vurmuşsun.

0|0
    0|0
    • hiç sorma bizde aptallık kışın gittik baktık ev tabi o yagışlı havada sokakta cocuk mocuk yoktu evin guzelligine aldandık aldık tam bir kenar mahalle cıkdı :( eşekklik bende

• İlan ver, belki satabilirsin iyi bir paraya.

• ipotek var :(

Yükleniyor...