En Sevdiğiniz Ve Sevmediğiniz Spor Gazetesi ??

Lig bitiyor Fanatik ve Fotomaçın transfer işkencesi başlıyor... :(

0|0
6|27

En İyi Kız Görüşü

• fotomaç diyice tutmaç çorbası sonrada demet akbağ aklıma geliyor olur şey değil :D fanatik deyince köşedeki iddia bayi gelio aklıma ben sanırım bunlardan ibaretim bu konuda =)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• fotomaça gülüp geçerim,sevdiğim spor gazetesi yok

1|1
    0|0
  • Çoğu yalan haber yazıyor.

1|0
    0|0
  • gazete okumuyanlardanım transfer sezonunda AMK çok başarılıydı.Drogba ve Sneijder transferlerini ilk AMK duyurdu

1|0
    0|0
  • Gazete okumuyorum sadece Sporx

1|0
    0|0
  • En iyi iddiaa habertürkte onu seviyom:DD

1|0
    0|0
  • Spor gazetesi okumam

1|0
    0|0
  • AMK' yu okurum. Yanlış anlaşılmasın ( Açık mert korkusuz spor gazetesi :) )

1|0
    0|0
  • amk sevmedım o gazeteyoı

1|0
    0|0
  • fotomaç bütün futbolcular için bugeliyor şu geliyo diye yazıyor sonra içlerinden biri rastlıyor gerçekten geliyor birde tutturduk diye 2 ay hergün bir köşede kaliteli gazetecilik havası atıyorlar.amk daha iyi.

1|0
    0|0
  • Ben hiç birine inanmıyorum. Transfer sezonunda O kadar çok futbolcu yazıp çiziyorlarki yalan yanlış sırf gazete satmak için. Ha bu kadar çok futbolcu arasında birisini tutturuncada biz demiştik diye övünüyorlar.

1|0
    0|0
  • bayan oalrak sporla ilgilenmen ne güzell Fotomaç fanatik bunların hepsi sallama haber yapıyr beğendiğim webaslan.com :D:D

1|0
    0|0
  • Fanatik ve Ntvspor'un internet sitelerini severim onun dışında pek bakmıyorum diğerlerine bazen fotomaç'a bakıyorum arada bir.

1|0
    0|0
  • gazete almam ntvspor ligtv sitelerinden falan takip ederim. her transfer haberinin ertesi gün fos çıkması taraftarı hüsrana uğratıyor :/

1|0
    0|0
  • amk ya uyuz oluyorum başlık bile küfür diyecekler kalbin fesat hayır değil zaten öyle anlaşılsın diye çıkarmışlar ama işine gelmeyince siz oraya çekiyorsunuz bune amk ne demek. sonra en sevdiğim spor gazetesi fanatiktir.

1|0
    0|0
  • real madridi fenere ve cincona transfer edecekler :D benzema fenere kaka cimboma özil fenere higuain cincona ronaldo içinde kısa kürdanı çeken kaybedder:DD

1|0
    0|0
  • farketmez zaten medya galatasaraylı. o yüzden hiçbirini sevmem

1|0
    0|0
  • Fanatik hariç, hiç birini okumam

1|1
    0|0
  • ntvspor ya da maçkolikten takip ederim.

1|0
    0|0
  • Revivo'nun dediği gibi türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir

1|0
    0|0
  • al işte AMK gazete sana

1|0
    0|0
  • AMK dislike

0|0
    0|0
  • Fanatik severim arada bozsada yinede içlerinde en iyisidir en sevmediğim Fotomaç bu kadar yalancı bir gazete görmedim cehennemde yanıcaklar

0|0
    0|0
  • Fotomaca gore dunyadaki butun oyuncular bizim formayi giydi :)

Ajansporu takip ederim,hizlilar.Gazete olarak haberturk iyidir.

0|0
    0|0
    • :D Ahahah aynen..

Ajanspor + Sporx çok severim bende..

Gazete pek yok açıkçası..

• Futbolcuyu aliriz birde mansetten vermezlermi biz demistik diye ta 6 ay onceki yaptiklari haberi.

Haberturk tavsiye ederim fatih altayli bizdendir :)

• isminden dolayı AMK

0|0
    0|0
  • fotogol ü unuttun.

0|0
    0|0
  • fanatik okumam, galatasaray'ın gazetesi gibi bir şey fanatik.

internetten takip ediyorum ben

1|1
    0|0
  • AMK ! en sevdiğim.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...