En Sevdiğiniz Ve Sevmediğiniz Spor Gazetesi ??

Lig bitiyor Fanatik ve Fotomaçın transfer işkencesi başlıyor... :(

0|0
627

En İyi Kız Görüşü

• fotomaç diyice tutmaç çorbası sonrada demet akbağ aklıma geliyor olur şey değil :D fanatik deyince köşedeki iddia bayi gelio aklıma ben sanırım bunlardan ibaretim bu konuda =)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• fotomaça gülüp geçerim,sevdiğim spor gazetesi yok

1|1
    0|0
  • gazete okumuyanlardanım transfer sezonunda AMK çok başarılıydı.Drogba ve Sneijder transferlerini ilk AMK duyurdu

1|0
    0|0
  • Çoğu yalan haber yazıyor.

1|0
    0|0
  • Gazete okumuyorum sadece Sporx

1|0
    0|0
  • Spor gazetesi okumam

1|0
    0|0
  • En iyi iddiaa habertürkte onu seviyom:DD

1|0
    0|0
  • AMK' yu okurum. Yanlış anlaşılmasın ( Açık mert korkusuz spor gazetesi :) )

1|0
    0|0
  • amk sevmedım o gazeteyoı

1|0
    0|0
  • fotomaç bütün futbolcular için bugeliyor şu geliyo diye yazıyor sonra içlerinden biri rastlıyor gerçekten geliyor birde tutturduk diye 2 ay hergün bir köşede kaliteli gazetecilik havası atıyorlar.amk daha iyi.

1|0
    0|0
  • bayan oalrak sporla ilgilenmen ne güzell Fotomaç fanatik bunların hepsi sallama haber yapıyr beğendiğim webaslan.com :D:D

1|0
    0|0
  • Ben hiç birine inanmıyorum. Transfer sezonunda O kadar çok futbolcu yazıp çiziyorlarki yalan yanlış sırf gazete satmak için. Ha bu kadar çok futbolcu arasında birisini tutturuncada biz demiştik diye övünüyorlar.

1|0
    0|0
  • gazete almam ntvspor ligtv sitelerinden falan takip ederim. her transfer haberinin ertesi gün fos çıkması taraftarı hüsrana uğratıyor :/

1|0
    0|0
  • farketmez zaten medya galatasaraylı. o yüzden hiçbirini sevmem

1|0
    0|0
  • Fanatik ve Ntvspor'un internet sitelerini severim onun dışında pek bakmıyorum diğerlerine bazen fotomaç'a bakıyorum arada bir.

1|0
    0|0
  • amk ya uyuz oluyorum başlık bile küfür diyecekler kalbin fesat hayır değil zaten öyle anlaşılsın diye çıkarmışlar ama işine gelmeyince siz oraya çekiyorsunuz bune amk ne demek. sonra en sevdiğim spor gazetesi fanatiktir.

1|0
    0|0
  • real madridi fenere ve cincona transfer edecekler :D benzema fenere kaka cimboma özil fenere higuain cincona ronaldo içinde kısa kürdanı çeken kaybedder:DD

1|0
    0|0
  • Fanatik hariç, hiç birini okumam

1|1
    0|0
  • ntvspor ya da maçkolikten takip ederim.

1|0
    0|0
  • Revivo'nun dediği gibi türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir

1|0
    0|0
  • al işte AMK gazete sana

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...