Sizce erkekler bu davranış hakkında ne düşünür

Arkadaşlar normalde sevgilinizle çıktığınızda belki daha başlangıçta olmaz ama daha sonralarında çoğu erkek sevgılısını öpmek falan ister mesela ben böyle şeylerin çok fazla olmasından sevgılıyken hoslanmıyorum ve sevgılıme boyle seyler yapmasını ıstemedıgmı rahatsız oldugmu soyluyorum sızce benım hakkımda ne dusunur böyle öpmek ya da buna benzer hareketlere izin vermeyen kadın hakkında ne dusunulur ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişiden kişiye ve Karşıdaki insanın niyetine göre değişir Eğer gerçekten niyeti ciddi ise ve sizin hareketlerinizde doğal ise Bunu geleceğe yönelik olarak olumlu karşılayıp duracak ve hakkınızda daha iyi düşünmesine sebep olacaktır, Fakat niyeti sadece cinsel münasebet ise aynı şeyi tekrar tekrar değişik yollar ile yapmaya çalışacaktır ve siz buna izin vermediğinizde ulaşamayacağını anlayınca bu defa acı çektirmeye sizi dışlamaya Kısacası ulaşamayacağı ciğere mındar diyip sizi kötülemeye ve gözünde soğutmaya çalışacaktır, kısacası bunu size yapmaya çalışırken içindeki gerçek niyetidir Artık bunuda siz anlayacaksınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence iyi yaptın Cünkü İlk Öpmek İster Sende Hayır Deyince Zamanı Olmadıgını Anlar Ve Birdaha Uzun Süre Böyle Birşey Demez Ama Gende Erkek Sonucta Gene İster Bu Seferde Olmassa Ayrılımı Bilmm :)

1|0
    0|0
  • Bence bir şey düşünmesine gerek yok eğer seni seviyorsa

bu davranışını anlaşıyla karşılar .Düşünürsede bu kız nazlı çıktı der .

1|0
    0|0
  • İnsan sevgilisini öpmek ona dokunmak nefesini hissetmek ister. Bunlar zaten olması gereken doğal şeyler. Şöyle de bir şey var, arkadaşım her ortamda ve her zaman öpüyordu kızı ve cıvkını çıkarttılar işin. Bu yüzden Özel hissettirmeyecekse hiç olmasın

0|0
    0|0
  • hayır ne var yanı opse ne olacak biseymı eksılecek seviyorsan karsıdakını bence hersey dozunda guzel sonucta yerı ve zamanında

0|0
    0|0
  • ben madem öptürmücen niye sevgili olduk diye yüzüne sorardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bi bok olmaz abla rahat ol

0|0
    2|0
  • seni seviyorsa seni bekleyeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0