Fatih Terim'in Kararlarını Sorgulamak Kadar Saçma Birşey Varmı?

Neymiş neden Ersan dururken Semihi almış yahu kardeşim siz işinize baksanıza. Fatih Terim sizin gibi insanların söylediklerinin tersini yaptığı için başarıdan başarıya koştu zaten.
Sizlerin amacı belli. Fatih Terim Galatasarayylı olduğu için eleştirip duruyorsunuz heleki tekrar Gsye yeşil ışık yakması sizleri dahada gerdi.
Euro 2016 da defansta Semih forvettede Burak oynayacak işinize geliyorsa seyredersiniz işinize gelmiyorsa seyretmezsiniz

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• genel olarak futbol ve siyaset yorumlarını saçma bulurum oynayan oynamış oynamayan yedek kulübesinden izlemiş sanki değiştirebilecekleri varmış gbi saatlerce eleştirip boş muhabbet yapıyorlar saçmalık..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Semih Kaya konusunda bende olsam alırdım eleştirenlerin amacının gerçekten farklı olduğunu düşünüyorum aynı kararları Şenol hoca verse eminim bazı arkadaşlar yerinde kararlar verdi diyecekti takımcılığı isimciliği bırakın Semih diğerlerinden iyi oyuncu bu bir geçek belli konularda sabit kalmayı seviyor bizim millet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 12

• Sadece diktatörler eleştirilmez gizli , bunu unutma. Elestri insani geliştirir sen de ara sıra dene

O zaman sen de Oğuzhan i İsmail i Olcay i vs. izleyeceksin isine gelmiyorsa magazin izle ;)

0|1
    0|0
  • milli takım için konuşuyorsak eğer milli takıma liderlik yapacak insanlar eleştireye hem açık olmalı, hem de bunu kaldırabilecek yapıda ve motivasyonda olmalı... fatih terimin kendi belirleyeceği kadroyu oluşturma özgürlügüde olmalıdır bizlerin buna fırsat vermesi lazım millet olarak... ayşrıca fatih terimin milli takımın başındayken bir kulup ile iletişimdeyse şayet bu davranışı şık bulmam bunuda belirtiyim :D çok yönlü eleştiri yaptım -.-

0|1
    0|0
  • Fatih Terim teknik direktör son kararı o verir de '' siz işinize baksanıza'' diye birşey yok. sen nasıl ki öyle düşünenlere siz işinize bak diyorsun biz de sana diyorz sen işine bak bu futbol ağzı olan konuşcak ki doğru ile yanlış anlaşılsın. her insanın dediğine itiraz etmeden uyarsak zaten ortaya doğru birşey çıkmaz karşıt fikir her zaman olmak zorunda.

0|0
    0|0
  • Semih ve Ahmet Çalık yerine Ersan ve Ömer Toprak olmalıydı. Burak Yılmaz'ın maç eksiği var. Futbol kamuoyu sorgular arkadaşım. Bu milli takım Fatih'in ya da Galatasaraylıların değil herkesin milli takımı. İsteyen istediğini söylemekte özgür.

0|1
    0|0
  • Biz hak eden formayı terletsin istiyoruz semih koca sezon ne yaptı biliyor musun form durumu nedir bir bilgin varda mı konuşuyorsun?

Terim Ligde en çok gol atan defans oyuncusunu katletti sizde bunlara zil takıp göbek atıyorsunuz işinize geldiği gibi

Tekrar yeniden söylüyorum ister izleriz ister izlemeyiz seni ırgalamaz

0|1
    0|0
  • Şimdi beyler fatih terim yıllarca gs de forma giymiş bitirmiş teknik direktör olarak
    7 8 şampiyonluk 4 5 ziraat Türkiye kupası var adam gs ye UEFA yı kaldırdı
    Milli takımı Euro 2008 de 3. Yaptı şimdi bu adam hayatını futbolla adamış biz bir maçta Burak gol atması diye kötü oyuncudur derken adam kaç ikili oyun kazanmış kaç top almış bunların hesabını yapılan seçiyor amatör kararlar başarıya götürmez

0|0
    0|0
  • Semih iyi bir oyuncu olsa Denayer değil Semih oynardı fatih terimin yaptığı tek şey takım milliyetçiliği başka bir şey değil ayrica Burak gsli değil boşa sahiplenme

0|0
    0|0
  • kadro çok saçma olmuş. pek başarı beklemiyorum bu kadrodan ama yanıltırlar inş

0|2
    0|0
  • Körü körüne bağlanmak diyoruz kardeş bu yaptığına.

0|0
    0|0
  • vardir

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz

0|1
    0|0
  • yani adam istediğini oynatır

0|1
    0|0
Yükleniyor...