Arkadaslar 2 3 yıldır fıtnes yapıyorum (zaman kaybım cok oldu) vucudum dakı yag oranım yuksek ve artık ne yapmalıyım?

yanlıs bılgı eksık bılgı yanlıs calısma yanlıs ve eksık beslenme
vs vs bunun gıbı olaylar yuzunden cok zaman kay bettım yanı yag oranımı nasıl dususerebılırım (supplement onermıyın yapabılcegım seyler elımde olan seylerden)
mıydem sısene kadar yemek yemıyım kardıo duzenlı yapayım agırlıkla mekık cekeyım baska neler

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Şahsi fikrim ve 2 yıdan bu yana yaptığım içinde Kick Boksu öneririm ciddi yağ yakma derecesi var. Ben bu sayede 8 kğ verdim ben kilo vermek için yapmıyorum ama tüm vücut bu sporda çalıştığı için tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • bir ara cok istedim ama vaktim kalmiyordu okul ve stajdan dolayi ve kickbox solanu mahallenin diyer ucunda fitnes salonu diyer ucunda ortlama 30 dk yurume uzakliginda 20.00 fitnestiydim 2 saat antreman oldu sana 10 sonra az dinlen yemek ye ordan yuru oraya ordada 2 saat calis sonra ordan geri eve gitmek 12.30 gibi ki buda zararli kaslar icin dinlenemiyorlar cok az bir süre

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce iyi bir diyetisyene giderek diyete başla. Sonra da spor salonunu iyi seç ve spor hocası eşliğinde düzenli olarak spor yap. Zamanla kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • oyle deıl ben zaten 3 5 kg kas yaptım dıyette gıeresm o kaslarda gıdecek olan yaglar daha cok gozukcek
      ve SPOR HOCASI spor hocası deıldır senelerce yapıyorlar sonra dukkan acıyorlar turkıyede fıtnes hoca ne derse odur seklınde ama yenı ogrendıgım bılgılerle solan sahıbınden cok daha fazla bılgım var

• Kardioya gir?

0|0
    0|0
    • Detaylarda oda yaziyor
      Evet kardioyada yapiyorum

Yükleniyor...