Eski sevgilim beni niye aramıştır?

selam.arkadaşlar 2hafta önce benim hatalarım yüzünden sevgilim beni terketti.yüzlerce mesaj attıp hep aradım açmadı benı her yerden engelledi.4gün önce facebook tan ablasıyla konuştuk biraz.beni 4yıllık eskı erkek arkadası aradı onu ve ablasını rahatsız etme diye.dün beni arayıp küs olduğu sınıf arkadasının numarasını istedi sinirli sinirli bende emrivaki yapma rica et verıyım hayırdır ne oldu dedim.benim arkamdan konuşuyomuş dedi bende teli verip kapattım teli.

Güncellemeler:
hiç mi yorum yok

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• senin şimdiki sevgilisine bişeyler anlatabileceğinden korkmuş resmen.sanırım onun duymaması gereken şeyler yaşadınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• latin dizi senaryolari bunlar:D

0|0
    0|0
    • :)nasıl yani.biraz daha açıklarmısın?

• kiz sülalesini dahil etmis olaya 4 senelik sevgilisi nerden cikti birden kinder surprise'den mi:D bide seni zoru oldugu icin aradiginda ne diye saygisizlik ediyor.bilmiyorum genc bence sen bunlari haketmiyorsun:D

• çok teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• dalga geçmek için ya da yanlışlıkla.

0|0
    0|0
  • Dalga geçiyo senle :D 4 yıllık sevgilisini köpek gibi sevıo .Senide kullanmış sonra numara istemiş basit bişey bu.

0|0
    0|0
    • valla köpek gibi sevıyo dıyosun ama çocuk facete eklı degıl.

• güzel kardeşim sımdı sen onu arıosun acmıo mesaj atıosun sana mesaj atmıo .ama o eski sevgilisi bu kıza 1 mesaj atmaz gider senın eski cıktıgın buna 10 tane mesaj atar eski sevgilisi takmaz.Sana der öpüşmem der gider o coukla ilişkiye girer örnek verıyorum yanlış anlama.Kısaca seni sevmıyor yüzde yüz o cocuğu sevıor ve senin rahatsız etmenı istemıyor.

Yükleniyor...