Erkek neden boyle yapar

Bı cocukla konusuyodum aylar once.duygularımı bellı etmıstım.oda sen cok ıyı bı kızsın ama senı uzerım tarzında yanı duzensız ılıskıler yasayan bı adamım dedı falan fılan umursamadım bunu bıdaha:D aylar geçti sımdı gelmiş geçen senı bı yere davet etcektım ama telımın sarjı bıttı dedı. nereye dedım.konsere dedı kendı unısının gruplarındanmıymış neymış.kısmet degılmş dıyıp geçıstırdım. Gelırmıydın pekı? dedı. cevap yazmadım.tamam ben aldım cevabı ıyı geceler dedı amacı neydı anlamadım cevap yazıcaktım ama goruldu denmıs oda yanlıs anlamıs heralde

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bilemiyorum, belki de Güzin Abla'nın efsane "Anan seni Kadir Gecesi'nde doğurmuş" cevabındaki gibi bir durumla karşı karşıyayız :)

Tamam çocuk yakışıklıdır, hoştur, normalde sana karşı da çok iyidir falandır da; sen bu çocuğu hayatına alırsan illa ki kendinden bazı tavizler vereceksin. Sonra da o çocuk seni bırakacak, iki iki dört. Sende de artık bazı kapılar açılmış olacak, hiç bir zaman şimdiki kadar masum hissetmeyeceksin kendini.

Bir gün elbette kendini, kalbini bir erkeğe teslim edeceksin. Ama bari o erkek en azından sana birkaç yıl sahip çıkabilecek, güvenebileceğin biri olsun. Bu çocuk böyle konularda hayatına ilk giren kişi olmamalı.

Ha yine arkadaş olarak görüşürsün edersin, hayata dair bir şeyler paylaşırsın ona lafım yok. Ama daha fazlası olmamalı onunla...

1|0
    0|0
    • ahahaha aynen kadir gecesi espırısı bana uyuyo :D yok ben onunla bısey dusunmuyorum zaten ama burdakı amacı anlamadım cevap vermeyıncede kustu glba:D

• O zaman o beyaz atlı seni bulduğunda yüzünü yere baktıracak birşey yapma ;)

• yapmıyorum zaten

Erkekler Ne Diyor 6

• yanlıs anlamıs bu cocuk

0|0
    0|0
  • bence kimseyi bulamamış, aklından seninle gitmek geçmiş ama sonra sen reddedersin diye vazgeçmiş, yine de keko gibi bu durumu seninle paylaşıyor , ergen birisi anlaşılan :)

0|0
    0|0
    • kımseyı bulamıcak bırı degıl be gulum? :D

• sanırım cok uzun süre yalnız kalmış bu arkadaş teselliyi sanasarmakda bulmuş :)

0|0
    0|0
  • ablacım senin çakal ilk etap da ıssız adam a bağlayıp, geleceğe yatırım yapmış.

geçende de hasat toplamaya niyetlenmiş.

0|0
    0|0
    • anlamadım :D:D

• doğrudur abla ilk başta da çözememişsin zaten mevzuyu,

senin anlayacağın uzak dur senin yamyamdan.

senin gibi tecrübesiz kızı ciklet diye çiğner bu çakal

• o çocuk kafayı yemiş. az biraz kendime benzettim.

0|0
    0|0
  • her türlü amacı olabilir.dikkat et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence konser falan hikaye. ölçmeye çalışmış ama aferin sana atlamamışsın iyi etmişsin, en başındansa sana böyle tabiri caizse artislik yapmak istemiş zaten hiç anlamam insan kıza niye düzensiz ilişkiler yaşarım üzerim seni der de yinede konuşur.

ama işte belki başına saksı düşmüş senle yine arkadaş olmak istiyor .. sende istiyorsan açık kapı bırak yani mesja falan at

0|0
    0|0
Yükleniyor...