Savas Cebeci hakkında dusununcelerınız nelerdır antroner olarak benımsedgınız youtubır hangısı?

Savas Cebeci hakkında dusununcelerınız nelerdır antroner olarak benımsedgınız youtubır hangısı

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın dibidir. youtube da ve facebook ta takip ettigim tek antrenordur. bu isi hakkiyla yapan tek kisi diyebilirim...

0|1
    0|0
    • Aynen ya benimde tek tabip ettigim hoca yalan duzanbazlik sahtekarlik hicbiseyi yok durust net adam varya Allah razi olsun ondan onun sayesinde etrafimdakilerin ne kadar bilgisiz oldugunu ogrendim

• 2gün

@testesteron84 o cok övedugun hoca streoıd kullanan ınsana dogaldır dedı ınsanları kandırdı 3 kagıtcıya kım guvenır?
      vallah Savas Cebecıyı cekemıyorlar korkuyorlar adam kımın ne yaptıgını bılıyor ondan ona cok laf soyluyorlar herseyden once meter mevsımı kendı ıfsaladı sonra kamera onunde agladı kendı kendını batırdı ılaclının pesınden gıdecek kımse yoktur

• 2gün

kendınde kac kere ılac kullandııgını acıklamıs dogal adamla 3 kagıtcı ve ılac kullanan ınsan bı deıl ha zaten cenkı savunanın aklından suphe ederım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilgili bir o kadr egolu

0|0
    0|0
  • hepsinin söylediklerini kendi mantık süzgeçimden geçiriyorum. Doğruları da yanlışları da var bana göre hepsinin.

Savaş hocanın yapmayın dediği dead lift favorilerimdendir mesela.

0|0
    0|0
    • buu aralar cenk hocayla karşılıklı atışmaları da eğlendiriyor :D

Cenk hocanın henüüz yanlış bir söylemine raslamadım ama bu arada. belki Türkçesi sebebiyle eksik söyledikleri var arada.

• Yabancı takip ediyorum genellikle ama Türk antrenörlerden gencvefit bir ve savaş hoca iyidir

0|0
    0|0
  • Cenk hoca hakkında konuştuğu şeylerden sonra kendisini takip etmiyorum ne demiş MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.

0|0
    0|0
    • hop orda dur bakalım cenk hocada az deıl ve ıfıtra atmaktan baska bısey yapmıyor
      ayırca yalan soyledı metere dogal dedı KENDISINE dogal dedı

• aynen aynen oyle kaynagı eskı vıdeolarında kardesım
      sana yazdıkalrımı kafamdan atmadım ya da cenk hocaya ıfıtra atmadım Savas hocanın abonelerınden bekleme boyle bısey

• eskı vıdeolarını ılze cenk hocanın anlarsın

Yükleniyor...