Savas Cebeci hakkında dusununcelerınız nelerdır antroner olarak benımsedgınız youtubır hangısı?

Savas Cebeci hakkında dusununcelerınız nelerdır antroner olarak benımsedgınız youtubır hangısı

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın dibidir. youtube da ve facebook ta takip ettigim tek antrenordur. bu isi hakkiyla yapan tek kisi diyebilirim...

0|1
    0|0
    • Aynen ya benimde tek tabip ettigim hoca yalan duzanbazlik sahtekarlik hicbiseyi yok durust net adam varya Allah razi olsun ondan onun sayesinde etrafimdakilerin ne kadar bilgisiz oldugunu ogrendim

• Bildircin yumurtasinin tanesi zaten 20 gram civari.49 gram protein nasil olsun :D

• bir arastirmya gore oyleymis ama bunu hocaya sormak laizm lakin kullandigim zaman 10 kg almistim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilgili bir o kadr egolu

0|0
    0|0
  • hepsinin söylediklerini kendi mantık süzgeçimden geçiriyorum. Doğruları da yanlışları da var bana göre hepsinin.

Savaş hocanın yapmayın dediği dead lift favorilerimdendir mesela.

0|0
    0|0
    • buu aralar cenk hocayla karşılıklı atışmaları da eğlendiriyor :D

Cenk hocanın henüüz yanlış bir söylemine raslamadım ama bu arada. belki Türkçesi sebebiyle eksik söyledikleri var arada.

• Yabancı takip ediyorum genellikle ama Türk antrenörlerden gencvefit bir ve savaş hoca iyidir

0|0
    0|0
  • Cenk hoca hakkında konuştuğu şeylerden sonra kendisini takip etmiyorum ne demiş MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.

0|0
    0|0
    • hop orda dur bakalım cenk hocada az deıl ve ıfıtra atmaktan baska bısey yapmıyor
      ayırca yalan soyledı metere dogal dedı KENDISINE dogal dedı

• aynen aynen oyle kaynagı eskı vıdeolarında kardesım
      sana yazdıkalrımı kafamdan atmadım ya da cenk hocaya ıfıtra atmadım Savas hocanın abonelerınden bekleme boyle bısey

• eskı vıdeolarını ılze cenk hocanın anlarsın

Yükleniyor...