Semih Kayanın Milli Takıma Alınması Neden Eleştiriliyor?

Euro 2016 gibi bir tunruvada hayatında defalarca Şampiyonlar ligi maçına çıkmış Semih Kaya varken neden Ersanı alsın? Adamın belliki hızından ve genç yaşına rağmen tecrubesinden yararlanmak istiyor.
Onuda geçtim Fatih Terim Galatasaraylıdır istedigi oyuncuyu alır oynatır işinize geliyosa izleyin işinize gelmiyorsa izlemeyin

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Son cümlelerin haric katiliyorum Semih Kaya bu tür maclara daha alısık ve daha iyi oyuncu digerlerinden ben olsam bende Kaya yi alirdim. Elestirenlerin nedeni farkli aslinda milli suur yok cogunda isimcilik yapiyorlar takimin basinda Senol hocada olsa Aykut hocada ayyildizin izindeyiz takimcilik yapan cok var eminim sırf Terim var diye basarisiz olmamizi isteyenler var biz demedikmi diyecekler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Gercek gsliler bile kendi takimında tahammül edemiyor bu adama , musleraya rağmen bu sene takımın gol yeme rekoru kırıyor semih berbat oynadı. Kalkmış burada isine geliyorsa izleme diyemezsin. Düşüncene kendin bile inanmıyorsun ki gizlemişsin kendini
    Milli takim bizlerin takimidir , birkaç kendini bilmezin değil

0|0
    0|0
  • ben galatasarlıyım ve kendi takımımda tahammül edemiyorum, milli takımda nasıl tahammül etsin adamlar.

0|2
    0|0
  • 49 Gol yemiş takımın stoperini almak akıl işi değildir biz sahada futbol görmek istiyoruz hak eden formasını terletsin torpil ile değil!

Bana kalırsa Formayı Yalçın Ayhan hak etti fakat Torpilci terim duygularına yenik düştü

turnuvayı izleyip izlememek de bize kalmış bir durum seni ırgalamaz

0|1
    0|0
  • semih tam bir felaket şampiyonlar liginde galatasaray'ın yediği gollerde hep hatası vardı onun sadece başarısızlık tecrübeleri var

0|0
    0|0
  • Sen daha deminki boş yapan çocuksun heralde. Semih Kaya'yı insanlar tabi eleştircek adamın formu yerlerde sana mı sorcaz kimi eleştirceğimizi

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum milli takımın başında Fatih Terim var diye takımın başarısız olmasını istemek şerefsizliktir. Net! Milli takım bu sonuçta. Ama stoperde Yalçın Ayhan olamlıydı performansıyla. Ne Semih ne Ersan.

0|0
    0|0
  • Kardeşim çok bomba oyuncu çünkü ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ve bu seneki formuna bakarsak çok hata yaptı kötü bir performans gösterdi

0|0
    0|0
  • alinmamali

0|0
    0|0
  • Ne eleştirmesi abi adami 2 yil once man utd istiyordu o bicim defans

0|0
    0|0
Yükleniyor...