UltrAslanın açıklamasını nasıl buluyorsunuz ?

"Eğer Kadıköy'e şampiyon olarak gidersek ve takımımız alkışlanırsa, biz de söz veriyoruz, Fenerbahçe'yi Avrupa Ligi'nde finale kalması durumunda Amsterdam'da UltrAslan olarak destekleyeceğiz. Biz bir futbol ailesiyiz. Bu kavgaya gerek yok. Fenerbahçe Amsterdam'a göğsünde Ay-Yıldız ile gidecek. Kol kola Fenerbahçe için tezahürat yapar, kupayı kazanırsa mutluluk gözyaşları dökeriz. Başarıyı sitemizden duyurur, tebrik mesajımızı oradan da dünyaya veririz"

ultrAslan yine büyüklüğünü göstermiş.Sizin düşünceleriniz nedir ?

0|0
1018

En İyi Erkek Görüşü

• fenevi desteklemediğini biliyorum kardeş :)

0|2
    1|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Herşey iyi güzel de cidden insanlık yaramaz bunlara yapılan bazı yorumlardan bile belli. Bizim desteğimize ihtiyaçları yokmuş. Bizde ihtiyacımız olduğu için alkışlayın demedik ya. Anlamazlar işte ya

1|4
    1|1
  • cez caz cuz :)bana hiç inandırıcı gelmedi:))

1|2
    2|2
  • Bence olması gereken bu. Bir Galatasaraylıyım ama Fener'in Avrupa'da kupaya ulaşmasını bir Fenerli kadar istiyorum

0|1
    1|1
  • Aslanım söz verdiyse yapar.

1|3
    1|1
  • Helal Olsun uA.. !

0|3
    1|1
  • Bunun aynısını bende aylar once yapmıştım kimse helal olsun demedi eksilediniz hömh

0|1
    1|3
  • Kimse kimseyi desteklemez bu gercek

1|0
    0|0
  • Niye desteklicezki tadi cikmaz bizim aslanlarimiz kanaryayi yer:))))

onlar real demedilermi ben neden destekliyim ozgur herkez istedgni tutmakta

1|2
    1|1
  • Ne desteklerim ne desteklesinller ulttaaslan sacmalamis fenerliler gunahi kadar sevmez bide alkislicaklar bizde fenevi sevmeyiz sikecilerl isimiz olmaz

1|2
    1|0
  • Bunlara insanlik yaramaz bir gslilere bak bidr fb lilerin yorumlarina farka bak

0|4
    1|1

Erkekler Ne Diyor 17

• işte kültür farkı bu olsa gerek herr şeyin öncüsü Galatasaray

1|2
    0|1
  • Güzel bir açıklama

1|1
    0|3
  • Ua yine büyüklüğünü gösterdi.

0|1
    0|0
  • güzel düşünmüşlerrrr

0|1
    0|0
  • ben şimdi merak ediyorum geçen çarşının açıklamsını yayınlamıştım gs lı arkadaşlar abartı demişti buna ne yorum yapacakalar

0|1
    0|0
    • biz çarşı gibi çağırsınlar gelelim demiyoruz bizi alkışlayın desteklemeye geliriz diyoruz

• ben centilmenlikten söz etmedim benim burda söz ettiğim şey bundan sonra ülke futbolu adına bazı şeylerin değişmesidir. iyi günler

• ülke futbolu diyorsun ama geçen seneki olayları hatırlatıyorsun neyse iyi günler

• Çok güzel bir şey bu tebrikler ultra aslan

0|1
    0|0
  • bizim kimsenin desteğine ihtiyacımız yok, geçen Beşiktaş taraftarıda söyledi, bi' onlara kapımız açık..

1|1
    2|2
  • İnşallah güzel bir cevap gelir

0|0
    0|1
  • karşılık beklemeden yapılsaydı benim için daha kıymetli olurdu

0|0
    0|1
  • fener öper

0|0
    0|0
  • HALA BENFİCA !

0|1
    0|0
  • gizli kız üstüste 2 yorum yapmış :)

0|0
    2|0
  • link bu olay sizin 100.yılınızda oldu zamanında alkışlayacaktınız

uefa´ya gonderdikleriniz mailleri‚ fakslarida geri cekecek misiniz ispiyoncu cocuklari?

herdaim ilk fedakarlığı bizden bekliyorlarlar...

Bizim kupayı alamayacağımızı düşünüyorlar. Dolayısıyla kendilerini alkışlattıracaklar. Sonrada yüzyılın kazığını attık diye dalga geçecekler yıllarca.

ayrıca 6snin desteğine ihtiyacımız yok finale çıkarsak zaten gerekeni taraftarımız ve kulüp gerekeni yapacaktır...

0|2
    2|5
    • Rezil herifler ya 2-3 senelik bir yükseliş gösterdiler o kadar. Fenerbahçe şahlandığı zaman yine nice 10 yıllar boyunca ezecektir (Tarih tekerrürden ibaret) Bugün bu şaklabanları kaale almam.

• İşte Galatasaray taraftarının efendiliği ve kalitesi. ama "anlayacak" kafa nerde beyim. Karşımızdaki takım FB.

1|1
    0|1
  • istemiyoruz sizin desteğinizi ultra mallar siz gidin benficayı tutun defalarca herkezin şampiyonluğunu çalmış cinconun desteklerine kimsenin ihtiyacı onlar kendi takımlarını ve türk takımlarının takiplerini tutsun yeter :)

0|2
    2|3
    • şimdi çirkeflik yapmaya gerek yok tüm dünya sizi tescilli şikeciler olrak biliyor

• acınızı anlıyorum böyle devam edin :D

• Sizin Real Madrid'i tuttuğunuz gibi mi ?

• ne alakası var kardeşim elin cinconlusunu alkışlıcakmışım onlarda beni desteklicekmiş hadi canım hadi başka işinizmi yok sampiyon olup samiyene geldigimizde su yağmuruna tuttunuz şimdi alkış bekliyorsunuz sampiyon olupta kadıköye gelin bakalım nasıl yıkıyoruz stadı tepenize

0|1
    2|0
    • geçen seneyi unutmadık insan olandan insanlık beklenir ama hadi neyse

• asıl siz insan değilsiniz şampiyon olmak için her yere sataşan çirkeflik yapan (fatih terim ünal aysal ali dürüst abduurahim ne haltsa ) alın bu şampiyonluk sizin olsun şeref şampiyonluklardan önemli cincon bunu sakın unutma bide bize şart koşuyorlar siz kimsiniz bize şart koşuyorsunuz kadıköyde ister sizin futbolcuları okşarız ister döveriz bu bizim en doğal hakkımız :)

• ben tamamen sevimsiz buldum ultramala ancak böyle açıklama yakışır reziller :)

0|2
    2|1
Yükleniyor...