Babanız annenizi aldatsaydı ne yapardınız?

Babama face açmıştım ordan kadınları eklemişti fark ettik annemle bir sürü tartışma kargaşa oldu facein kapanma şartıyla annem sesini çıkarmadı. Dün fark ettim gizlice face açmış bir ay önce ! Yani tam bir aydır faceyi var ve biz bilmiyoruz . Baktım 6 7 tane kadın arkadaşı var ama şifresini bilmediğim için mesajlarda ne var bilemiyorum tabi. Yine de eminim biri buluşmak istese gider. Daha önce böyle bir şeye şahit olmadım ta ki yeni telefon alana kadar. Diğeri nete falan girmiyodu. Şimdi tekrar anneme söylesem ne olur bilemiyorum. Boşansınlar istiyorum, o adamdan iğreniyorum. Bunları bilmediğimi sanıp yüzüme gülüp bana dokunması beni mahvediyo. Daha fazla dayanamıcam. Siz napardınız?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• "Yani tam bir aydır faceyi var ve biz bilmiyoruz ."

Bu nasil bir cumle anlamadim ben ya...

"Tam bir aydir faceyi var."

Feys diye okusan olmuyor, "Feys'i var" olur.

Face diye okusan olmuyor, "Face'si var" olur.

Nasil is?

2|0
    0|0
    • Tamam hemen +1 veriyoruz sana

• Elinde inkar edemeyecek veriler olsun ama. Sonra "Yoo hesap benim degil" dediginde salak durumuna dusme.

• Yok öyle bir şey diyemez, teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 12

• Her zaman demişimdir şu teknolojiyi 50 yaş üstü insanlara öğretmeyin diye...Yapacağın tek şey annene çaktırmadan babanla konuşman...

0|0
    0|0
  • anneni aldatma eğilimi olması,senin baban olduğu gerçeğini değiştirmez,sapıkmış gibi iğreniyorum,dokununca mahvoluyorum diyemezsin babana. bu yanlış...acaba babam neden böyle yapıyor,sorun ne ki bu evde ya da annemde başka kadınlarla görüşmek istiyor diye düşün,babanın tevellüt kaç? bide onu söyle bakıyım

0|0
    1|0
    • Ben çocukken bile ilerde kimle evlenceksin diye sorduklarında babamı tarif ederdim hayatımın merkezine koyduğum adam bile koca bir yalancıysa sadece annemi yıkmadı beni de yıktı. Geçmişimi yıktı, ileride eşim olacak adamı da yıktı. Empati yapın biraz güven duygum falan kalmadı benim kimseye. Babam 45 yaşında.

• iyi sapıkmış gibi nefret et babandan

• Allah yardımcınız olsun öncelikle suç üstü yapıp annen boşanmalı bence o adamdan bile bile yaşanılmaz öyle biriyle ailesinin bozulması ona büyük bir ceza ver dersde olur

0|0
    0|0
    • Görünüşte o kadar farklı ki sürekli annem onu bırakırsa nasıl bir hale düşeceğinden bahseder hep sevgisini söyler yani neler neler yapıyo annem için. Böyle biri neden buna gerek duyar anlamıyorum.

• iki yüzlü demekki böyle şeyler hep içinde varmış fırstatını kolluyormuş şüphelenmemeniz için sizede diğer yüzünü gösteriyor insanları anlamak zor :S ayrılıpda çevreden göreceği tepki yüzünden sizide öyle avutuyorda olabilir sonuçta bizim toplumumuz böyle insanları hiç sevmez sevmemelide

• Evet haklısın..

• Hiçbişe yapmam para kaynağımı kesemem. Hem hiç anlamıyorum hadi sevgili tamam aldatılabilir ama eşi aldatmanın mantığı nedir sevmiyorsan git boşan değilmi.

0|0
    0|0
  • çakma profil açıp ekle babanı işlet.buluşma yerine gelince vurun odunu kafasına annenle beraber

1|2
    0|0
    • aldatılma kanıtı olur mu bu konuşmalar falan ilerde mahkeme için

• bu kadar dalavereyi yapabiliceğimi sanmıyorum babamla sahte de olsa bu tür bir muhabbet iğrenç yani ..

• valla gidip söyle annene bu durumu.bulun annenin arkadaşlarından birini ciddiyim.1 aylık işi var babanın:D ha tabi annen son noktaya gelmişse yapın.boşanmaya niyeti yoksa annenin öyle bişi yapmayın tabi.

• onu keserdim

0|0
    0|0
  • Babamı döverim.

1|1
    0|0
  • off ya Allah hidayet versin

1|0
    0|0
  • bende babamı aldatırdım

0|0
    0|0
  • engelle facebook'u.

0|0
    0|0
  • annene soyleme babanla konus durumu

0|0
    0|0
    • Anneme söylemezsem kandırılıcak gözümün önünde ama

• Boşansınlar istiyorum da bilemiyorum ya zor. Sonunda konuşucam sanırım tek başıma kaldıramıyorum. Teşekkürler yardımların için..

• o kadar kolay kestirip atma evlilik bu.babanla tek basına konus ya da abin erkek kardesın falan varsa o konussun.rica ederim

• olmuştu ben ufakken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Konuşsan der konuşmasan dert , karıkoca arasına girilmez deniyor ya , hah işte o laf çok doğru , bırak kendileri çözsün ...

0|0
    0|0
  • çek babanı konuş.

0|0
    0|0
  • Daha önceden de konu açmıştın bunla alakalı değil mi? annem babam boşanamaz demiştin.

Bırak onlar çözsünler sen karışma...

0|0
    0|0
  • Babana yapabileceğin bir şey kalmamış maalesef :(. Ben senin yerinde olsam gider anneme söylerdim ne olursa olsun. Boşanırlarsa boşansınlar. Takma. Kendini annenin yerine koy.Ben olsam kızımın bana bunu söylemesini isterdim git söyle böylece anneni daha fazla aşşağılanmaktan korumuş olursun

0|0
    0|0
  • tebrik eder cici annemle tanisirim.

0|0
    0|0
  • Ben babami cok seviyorum ve hayatda guvendigim ender insanlardan biri eger allah korusun bir gun annemi aldatirsa hayal kirikligina ugrarim ve birdaha kimseye guvenemem...allah sana sabir versin cok kotu bir durum gercekten

0|0
    0|0
  • Eger maddı durumum varsa annemi alıp giderdım o evden

0|0
    0|0
  • Babam böyle bir sey yapsa bir daha dünya yansa yüzûne bakmam cünkü annem babam için çok fedakarlıklar yaptı nankörlük yaparsa annem evlilikten bosar bende babalıktan.. Canımdan cok severim ama yine de affedilmez hata bilmiyorum daha neler yapardım

1|0
    0|0
  • ona bir daha baba demezdim . bu ona en büyük ceza olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...