İyi geceler ve günaydın demeyen flörtünüz olsa napardınız?

Arkadaşlar biriyle flört dönemindeyim şuanda yani yeni yeni el ele tutuşuyoruz sevgili olmak üzereyiz ama kız bir garip kafayı yicem ya sabah uyanıyo günaydın mesajı atmıyor öğleden sonra aklına gelirsem naber diyor geceleri uyumadan hiç iyi geceler demiyor direk yatıyor bu ne demek ben böyle şeylere önem veren biriyim napmam gerek bitirsem mi ilişkiyi çünkü böyle umursamaz ilgisiz biriyle olamam ben.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Direk ayrı l bosver dusunmuyr seni ben on gunde 700 mesaj attım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkekleri gerçekten anlamıyorum. Her gün mesaj atarız. Bu sefer çok bunaltıyor dersiniz. Ya da mesaj atmayız karşı taraftan bekleriz. Bu sefer de ilgilenmiyor oluyor. Bunun ortası yok sanırım. Arkadaşım bence Sen mesaj at Günaydın diye. Bekle bakalım. Sana mesaj atacak mi . Baktın mesaj atmıyor. Sor niye Günaydın diye mesaj atmıyorsun diye beklediğini bilsin. Baktın değişen birşey yok ayrılırsın. Sevgilinle Konuşmayı denemelisin.

0|0
    0|0
    • Zaten şuan sevgili değiliz o yüzden fazla sorgulayamıyorum hesap soramıyorum flört dönemindeyiz zaten sürekli mesaj atıyorum günaydın iyi geceler diye unutan ya da atmayan bu ben dikkat ediyorum önem veriyorum o vermiyor sorun bu.

• o zaman kendini geri çek. Umursama.

• Aynı hareketleri ve fazlasını yapardım ona el mi yaman ben mi...

0|0
    0|0
    • eline ne geçti yapınca sadece kendinizden soğutuyorsunuz.

• Hayır bana bunu yapana fazlasını yaşatırdım bu kendimden soğutmak değil.

• Bende öyle yapacam düşünen atar düşünmeyen defolur gider.

• alışıyosun zamanla canım :D

0|0
    0|0
    • ben alışamam böyle bir şeye :d

• bende öyle diyodumda sevnce bir insanı sadece bir mesjı bile yetio bırak günaydnı falan

• yani sana cevap mı vermiyor yoksa kendi mi atmıyor belki senin söylemeni bekliyordur

0|0
    0|0
    • Hayır ben atıyorum misal ders çalışıcam diyor tamam diyorum aradan zaman geçiyor naptın napıyosun diyorum cevap yok ben iyi geceler diyorum sonra diyo ki uykuya kaldım bir insan bir hafta boyunca uykuya mı kalır yalan bence.

• İşte olay burda zaten tamam bugün bitiricem ama aslında içinden bile bitti görüşmeyelim diye mesaj atmak gelmiyor öyle soğudum ki hiç mesaj atmayım oda atmasın öyle bitsin konuşmadan :)

• Mantıklıı:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok önemli değil...

0|0
    0|0
    • Kardeşim nasıl ya insan etik olarak önem vermeli bence ben şahsen uyuyacaksam bir iyi geceler derim uyanınca aklıma ilk o gelir bir günaydın der insan soğudum yeminle.

• O zaman bitircem hep mutsuz olduk artık mutlu olmak istiyorum bununla vakit kaybetmek istemiyorum.

• Benim zorumla bana iyi geceler mesajı atacaksa atmasın daha iyi...

• benim var sadece iyi geceler der

0|0
    0|0
    • Benimki onuda demiyor kardeşş.

• :D gözünü aç

• :))

Yükleniyor...