İbrahimoviç Galatasaray´a gelirmi?

Juventus'un genel menajeri Giuseppe Marrotta, Sky Sports'a yaptığı açıklamada, İbrahimoviç'le ilgilendikleri yönündeki soruya şu yanıtı verdi:

"İbra ile sözleşme imzalamak mı? Bence İtalya'da bizim de içinde olduğumuz hiçbir takım İsveçli için PSG'nin ödediği rakamı ödeyebilecek mali güce sahip değil. Onu Türkler alacak gibi görünüyor." Ben pek geleceğini sanmıyorum ama transfer bu herşey olabilir İbrahimoviç biraz bencil bir oyuncu Ama Drogba-İbra ikilisi nasıl olur onu siz düşünün

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• zannetmiyorum,daha yaşlanması gerek.

0|2
    0|1
  • Kim İstemez öyle bir futbolcuyu ama gelmesi çok zor

0|0
    0|0
  • Gelmez.

0|1
    0|0
  • herşeyin hayırlısı gelse iyi olur

0|1
    0|1
  • Gerek yok gelmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 35 yaşından önce gelmez

0|1
    0|0
  • ibrada öyle böyle derken yaşlı sayılır artık ama Drogba-İbra ikilisi bayaa fazla first class olur ona görede defans yaparlarsa sorun yok o zaman :)

0|1
    0|0
  • Gelir ama nasıl.

Şöyleki ; Galatasarayımızın bu seneki performansı büyüyüp gelişirse seneye ondan sonraki seneye yine yarı finale doğru giderse hep bu mecrada kalırsa neden gelmesin ki.

0|0
    0|0
  • Gelmez gs'nin alabileceği en kaliteli adamlar 4 aydır futbol oynamayan sneijder ile 35 yaşındaki drogba olur.

0|0
    0|0
    • 4 aydır oynamayan Adamla 35 yaşındaki adam Türkiye liginin en iyi oyuncuları

• Sen gelir diyordun ama Fenerlilerin %80 ni gelmez diyordu Başkan Terime sordu Kaka,Sneijder,Diego hangisini istersin diye Terimde Kaka dedi Fatih Terim yıllardan beri Kaka�ya karşı bir sempatisi var Kaka olmadı onun yerine Sneijder geldi

• bilmiyorum kim gelir diyordu kim gelmez diyordu ama ben hiçbir zaman gelmez demedim valla.evet sneijder,kaka ve diego terim'in önüne sunuldu terim sneijder ve diego'yu istemiyorum kaka'yı istiyorum dedi.kaka'yı alamayınca sneijder'i aldılar yoksa terim sneijder'i özellikle istemek şöyle dursun adını zor telaffuz ediyordu link

• katar sen cermende (psg) sermaye çok bırakacağını sanmıyorum. benimde param olsa bırakmam ibrayı takımda oynatırm :D

0|0
    0|0
  • gelmez bence aldığı ücrette çok yüksek

0|0
    0|0
  • gelirse süper olur

0|0
    0|0
  • bencil oyuncu gelmesin bence

0|0
    0|0
  • Gelmez.

0|0
    0|0
  • sol bek ya da stoper gelmiyor mu daha. ibra gelse bile drogba nın sözleşmesi bittikten sonra gelir gibi

0|0
    0|0
  • Abi gelse müthiş ötesi olur ama nerde dünyanın en iyi forvedi o. Özgüveni yeter.

0|0
    0|0
  • İbrahimoviç Türkiye'ye gelmez keşke gelse

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • gelmez

kesin net

çünkü adam hala iş yapıyor

0|0
    0|0
  • Dzeko yüzde 90 Galatasaray'da..

0|0
    0|0
  • Avrupanın çöplerini toplayın anca

0|0
    0|0
  • gelmesin

0|0
    0|0
  • gelmez psg varken cincona niye gelsin ki daha yaşı 31 36 olsun belki gelir ya da kulubü onu kovarsa kulup bulamazsa gelir :)

0|0
    0|0
  • gelmez.çok para

0|0
    0|0
Yükleniyor...