Aziz Yıldırım'ın Gökhan Gönül hakkında söylediği sözlere hak veriyor musunuz?

Gökhan bu sene 34 haftada 22 maç oynadı. Ne alıyor. 1 milyon yediyüz bin euro artı maç başı 20 bin euro. Toplamı 2,5 milyon euro etti mi? Biz ona ne teklif ettik. 1 milyon yediyüzbin euroyu 2 milyon yapalım dedik. Üçyüz bin euro arttırdık. Maç başı aynı kalsın. Yani 2,8 milyon net verdik. O ne istedi? 2,750 milyon net, artı 800 bin de maç başı... Yani 3,5 milyon ediyor. Ben 3,5 milyona adam bulamaz mıyım yani? O zaman ne yani. Dokuz senedir Fenerbahçe’de oynuyor. Bu dokuz senede Fenerbahçe iki defa şampiyon olmuş. Bir de niye böyle bakmıyorsunuz. Tamam Gökhan iyi çocuk, hoş çocuk… Ama icraat da bu…”

0|1
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Fenerliyim ama bu adam salak futbol takım oyunu bunu ben bile düşünebiliyorum o adam düşünemiyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hahahaha Gökhan varken fener 9 senede sadece 2 şampiyonluk mu yaşamış?
    Peki bunu diyen zat, 18 yıllık başkanlığı boyunca kaç tane Galatasaray şampiyonluğu ve Galatasarayın aldığı kupaları görmüş?
    Ben söyleyim, tam 9 tane Galatasaray şampiyonluu gördü.
    1 uefa, 1 süper kupa, 7 türkiye kupası ve 3 süper kupa olmak üzere toplam 21 tane Galatasaray şampiyonlugu gördü ve hala orda oturuyor ve yanmadan Gökhan a bu lafları söylüyor...
    Gökhan kalsın, sen defol git aziz !

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevmiyom şu azizi ben

0|1
    0|0
  • Ne muhasebe kasmışsın be kardeşim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 3 milyon euroya anlaştıkları söyleniyor dün hberde izledim
    yine oyuncunun istedigini veriyorlar :) yani
    mecburlar onun gibi bir bek bulamazlar

0|1
    0|0
  • Bugüne kadar Gökhan iyiydi , gideceğim deyince çamur atmaya başlamış , klasik aziz davranışı

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım 9 senede 8 kere mi şampiyon olmuş da hala o koltukta oturuyor? Gökhan Gönül mü takımın başkanıymış da başarı getirememiş veya gelemeyen başarı sadece sağ bek Gökhan Gönül yüzünden miymiş? Fazla para istiyormuşmuş, Serdar Kesimal yatarak Fener'in parasını yerken Aziz Yıldırım neredeydi acaba?
    Not: GSliyim.

0|1
    0|0
  • Gökhan hak ediyor ne isterse embesil gibi 80 milyon harcayacağınıza böyle hak edenlere hak ettiklerini verin transfer yapmadan şampiyon olun. Gökhan giderek iyi yapıyor

0|1
    0|0
  • Ben de kızıyorum ama haklı gibi duruyor. Temeldeki problemleri halletmek gerek; keşke bide antrenör şansımız tutsa :))

0|0
    0|0
  • Noldu bjkyemı geldi

0|1
    0|0
  • Başkalarını eleştirmeden önce kendi yaptıklarına bakmalı insan.

0|1
    0|0
  • Galatasaraya gelsin bari

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım doğru yorum yapmış...

0|0
    0|0
  • Aziz yıldıvımı sevmesem de mantıklı karar o paraya daha iyisi bulunur

0|0
    0|0
  • Onun anasını skm ben