Evli bir erkeği seviyorum =(

evli bir erkeğe aşık oldum çok seviyorum. oda beni seviyor.. bir hatanın içine attım kendimi şimdi ne yapsam olmuyor.. o hayatıma girmeden önce ne yapıyordum diye düşünüyorum hatırlamıyorum. uyuyorum onu düşünüyorum uyanıyorum onu düşünüyorum.. üzülmemesi sıkılmaması için elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum.. ama dedim ya bir yanlışın içindeyim.. nasıl kurtulurum bilmiyorum.. tecrübesi olan varsa yardım etsin.

Güncellemeler:
eşi herşeyi öğrendi ve bırakmıyor benı ben bırakamıyorum o bıraksın dıyorum ama bırakmıyor

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• Evli olan kişi ile birliktelik yapmak dinimizde hükmü recm dir.

Zinaya girer ve o adamın eşinin hakkına girmiş olursun. Dinimizde kesin hüküm zina olarak geçmektedir ve şu ayeti kerime sana yeterli olacaktır.

Nûr Suresi), 23. Ayet

İffetli ve (haklarında uydurulan kötülüklerden) habersiz mü'min kadınlara zina isnat edenler, gerçekten dünya ve ahirette lanetlenmişlerdir. İşlemiş oldukları günahtan dolayı dillerinin, ellerinin ve ayaklarının kendi aleyhlerine şahitlik edecekleri günde onlara çok büyük bir azap vardır.

“Zinaya yaklaşmayın. Çünkü o şüphesiz bir hayasızlıktır, kötü bir yoldur” (İsra 32)

“İki göz de zina eder. İki el de zina eder. İki ayak da zina eder. Ferç (cinsiyet uzvu) onların hepsini doğrular veya yalana çıkarır.” (Müslim)

Peygamberimiz Miraç’ta cennet ve cehennemin ahvâline muttali oldu şöyle ki:

“Baktım bir kavim var ki, derilerinden sırım kesiliyor ve ağızlarına tıkılıyor ve yediğiniz gibi yeyiniz deniliyor. Bu onlara en iğrenç bir şey oluyor. Ya Cibril! Bunlar kimler? dedim. Cibril, bunlar ırz ve namuslara taarruz edenlerdir, dedi. Yine bir kavme rastladık. Önlerine bir sofra kurulmuş, üzerinde benim gördüğüm etlerin en güzelinden kebaplar var, etrafında da cifeler. Onlar o güzel etleri (nikahlı eşlerini bırakıp) bu cifelerden yemeye başladılar. Bunlar kim Ya Cebrail, dedim. Bunlar zinakârlar, dedi. Allah’ın helal kıldığını bırakırlar da haram kıldığını yerler.” (Ömer Nesefi Akaidi)

Bunun gibi onlarca ayet-i kerime mevcuttur. Bu allahın ayetidir. Bizzat emridir. !

Umarım açıklık gelmiştir. Selam ve dua ile.

3|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• hatadasın ve bunun farkındasın işin iyi tarafı o adam seni sırf bir eğlence çapkınlık için seviyor görünebilir bunlar derin mevzular yerinde olsam uzak dururum mazallah bir kaza olur ise ömür boyu vicdan azabı çekersin bir diğer konu ise yuva yıkanın yuvası olmaz unutma çok seviyor ise adam gibi adam ise boşansın sonra belki olur boş laflara kanma

1|0
    0|0
  • erkek en az 3 yıllık evli galiba, biraz acı çekeceksiniz, ve bitecek sonra herkes kendi yoluna gidecek ciddi travmalar atlatacaksınız, çok zor durum, allah her ikinizede yardım etsin ve affetsin, cinsel anlamda birşeyler yaşamayın sakın

1|0
    0|0
  • düşün şimdi enpati yapalım diyelim ki o erkek karısından boşandı seninle evlendi, aynı şekilde bir başka hatun buna aşık oldu ve seni terketti gerçek anlamda bunu yaşamış gibi düşün ve benimse nasıl davranacaksın düşüncelerin ne yönde olacak

1|0
    0|0
    • o dedığını cok yaptuım ama olmuyor.. hergun ağlıyorum yıne olmuyor kopamıyorum bir turlu

• kitap oku film izle arkdaşlarınla takıl ev işlerine yardım et kısacası sürekli kafanı oyalayacak işlerle meşgul ol sorumluluk al bu dediklerim bişeyi unutmanın en garanti yolları

• ne çektin be kızımmm ona da ver evli diye canı yok mu yazıııkkk

2|0
    0|0
  • Kurtulmayacaksın...O senden bir kaç yıl zevkini alıp karısına dönecek...Yalnız kalan sen olacaksın...Dünyada bu şekilde milyonlarca olay var..

0|0
    0|0
  • güzlim bırak yuva bozarsın o kaadının ne suçu var sen eğleneceksin diye onu neden karartıyorsun sen zevk alırken o acı çekecek biliyorsun çok yanlış yapıyorsun bence kendine genç birini bul evli erkeklerle hiç bir yere varamazsın.ahta yaptıgını bile bile bence sürdürme bunu.

0|0
    0|0
  • kim kimi bırakmıyor :D sexi memnu ya döndü olay :DDDD

3|0
    0|0
  • aynı sey senin basına gelse hosuna gidermiydi kendini o adamın karısın yerine koy 2 dakkalık zevk için adamın yuvasını yıkma ...unutma yuva yıkanın yuvası olmaz

1|0
    0|0
    • gitmez tabikide ama aşığım sevıyorum

• dedim valla bende dedim hacı biz burda yalnızlıktan kafayı yedik kendimle okey onyacak poziyona geldim hatta 2/3 tane yancı bile çıkar bunlar gidiyor evli erkeklere bakıyor işte hep bu dürüst oluşumuzdan bide evli olmayışımızdan kaybediyoruz :D

• lan okeyi gectim ,piştiye bile razıyım ben :DDDDDdd

• şanslı sayılırsın. yaşın genç kendini tecrübeli ellere teslim etmişsin.

oda seni seviyormuş canını acıtmaz. hoş vakit geçirmeye bak.

0|0
    0|0
  • Olum senin bir hayatın yok mu ? İşin gücün okulun bilmem neyin.. Senin ne alakan olur evli morukla salak ? Geçici bunlar .

1|0
    1|0
  • Kullanıldığını düşünmek sana iyi gelmiyorsa profesyonel yardım almalısın.

Ulan kimse adama sallamamış , adamın yaptığı bu gizliden daha beter :)

0|0
    0|0
    • adam profesyonel gardaş bir buz bulamadık şu soruyu soran gibi kızlar ama işte evli değiliz ya ondan kaybediyoruz :)

• Çocuğu varmı

0|0
    0|0
    • var

• Bırak ailesiyle mutlu olmayı öğrensin yazık o çocuklara :s

• ailesinin yanında mutlu olsa daha mutlu olduğu genç çıtırların peşinde koşmaz.

zevk alıyormusunuz hanım efendi yaşadıklarınızdan.

• afedersin ama sen tam bir kaşarsın.

1|0
    0|0
  • beraber geçirdiğiniz zamanların içeriği çok önemli.

dolu dizgin yaşıyorsanız aşkınızı vaz geçme.

0|0
    0|0
  • İlk olarak numarasini yok et ulaşmasını her türlü engelle

sen onu dusunurken o karısının koynunda keyif yapıyor

bu düşünce bile çok ağır buna benzer bir iliskim oldu

ama ben bekar sanıyordum bir gun herseyi itiraf etti

ve her yoldan engelledim arada arıyor aciyorum.

Bazı geceler aklıma geliyor

çünkü ben onu ölümüne sevdim şuan kim bilir kesin çok mutludur

eşiyle gününü gün bile ediyordur ben kivraniyorken o adamın altına yatıyor

yanlış eliyle her ilişki...

2|0
    0|0
  • Ben yaşadım bunu yaşamayan bilemez. Sana herşeyi anlatırım ama burada kimsenin kimseye saygısı yok. Umarım anlatabildim?

0|0
    0|0
  • fuckbuddy olarak takil bosver

0|1
    3|1
  • Aşkın tanımı sizin beyninizde ne anlam ifade ediyor anlamıyorum aşk bu kadar ucuz aşağılık birşey olamaz kusura bakma ama sen aşka bakış açını fikirlerini değiştirmelisin yanlış yoldan ilerliyorsun bırakamıyorum diyorsun seninki aşk değil bacım sen kendi çöplüğünde kendine bir dünya tasarlamışsın

0|0
    0|0
  • kim istemezki 2 hatun ne güzel bizde 1 tane yok adam şanslı

1|0
    0|0
  • nekadar güzel bişey bu sevindim senin adına

0|0
    0|0
    • nasıl güzel bişi

• takılalım beraber ondan sana fayda yok sen beni sev

Kızlar Ne Diyor 15

• Kendini karısının yerine koyman yeterli olacaktır sanıyorum.

1|1
    0|0
  • Asıl olan karısı senden ayrılınca hayatı kaldığı yerden devam edicek sende kendini mahvettiğinle kalıcaksin

1|0
    0|0
  • fazlalık olan sensin çekil git onların hayatından.o beni bırakmıyor diye kandırma kendini !

0|0
    0|0
  • bir önce vazegçemey çalış gönlüne söz geçir seninde başına gelebilrdi

1|0
    0|0
    • yanlış ve hata olduğunu biliyorum kendımı karısının yerınede koyuyorum ve ona ayrıl demıyorum ama kendımı ondan alakoyamıyorum

• onun düşüncesini bilmiyorum beni en cok üzende bu

• Aferin alkış sana evli erkeği sevip bir de yuva yıkmaya sebep olduğun için.

0|0
    0|0
  • sen bir yolunu bulursun hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • iyi bok yiyosun

0|0
    0|0
    • ii bok yemediğimin farkındayım ama caresızlık cok kotu bışı başına gelmedığı ıcın kolay konuşuyorsun

• sen bu adamın evli olduğun illaki biliyosun kişiliğin bu senin

• ben ayırıcam hem seni hem sevgilini soruya bak

0|0
    0|0
  • Yaptığın çok yanlış dur bı düşün kendını onun eşsinin yerıne koy ve ne yapardın bı düşün

0|0
    0|0
  • Yuva yıkanın yuvası olmaz Bu sözü unutma.

0|0
    0|0
  • babamda senin gibilerine giderdi.geberdi gitti sonunda. Hiç mi vicdanınız yok? Yok tabi. Evde çocuğu varmıs karısı varmıs umrunuzda mı? Tek dileğim Allahtan sizin gibilere masum bir çocuğa yaşattığınız acıyı yaşatması

0|0
    0|0
    • babam nasıl öldü biliyor musun? Acı içinde kıvranarak helallik bile isteyemeden. Simdi ne başında dua eden bir kızı ne karısı var. O çocukta senin yüzünden öyle olacak. Sen unulup gidersin ama o çocuk hayati boyunca senin yüzünden babasından nefret edecek ve umarım ikinizde hakettiğinizi bulursunuz ya nefret ediyorum sizin gibi kendinden başkasını düşünmeyenlerden. Askından geber ınşallah

• Bu yanlıştan dönmek için gayret göstermelisin ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • Çocuğu var diyorsun aşık oluyorsun. Bırakman da en büyük etkinin o olması gerekiyor başta. Senin koynunda değil karısının koynunda yatıyor her ne kadar beni seviyor desende.. Kendine gel.

1|0
    0|0
  • Ben de yaşadım çok benzer bir şeyi ama bir flört vs yakınlaşmamız olmadı. Sürekli ondan ayrılırım eğer bunu göze alabileceğim kadar beni sevdiğinden emin olursam oluyordu. Saatlerce beni dinler önemser o kadar özenli davranırdı ki bana pamuklara sarar sarmalar yatırırdı sadece telefonda 10 dakikalık bir görüşmemizde bile. Her defasında tamam ayrılsın ondan napıyım sevdim işte olup sonra geri karısını düşününce hayır olurdum. Bir gün karısına acıdığımı falan söyledim bu şekilde de aldatmış oluyorsun falan oldum ve ayrıldık bir daha görüşmeme kararı aldık. Doğrusu unutmuş değilim halen sevgilimin her hödüklüğünde aklıma geliyor ve içim burkuluyor. Asla unutabileceğimi sanmıyorum ama şu var yaklaşık 5 ay geçti ve artık deliler gibi sesini duymak özlemiyle delirmiyorum. Başkasını bul derim oyalanmak anlamında sonra sonra o başkası zaten yeni aşkın unutur unutmasan da o boşluğu dolduran başkası olunca üzülmüyorsun sadece içinde o burukluk kalıyor işte.

1|0
    0|0
    • eşi aldatıldığını oğrendı cok olaylar oldu ama beni bırakmadı 7 /24 beraberız nasıl olur onsuz bilmiyorum

• nasıl atlattın

• Ben senin kadar ileri boyuta gitmedim sevgili olmadım asla yani o boyuta gelir gibi olduğunda bitirdim. Bence bu beyinde biten bir şey bitir ama hemen başkasını bul derim yoksa yalnız bir süre kalırsan olmaz.

• Yuva yıkaanın yuvası olmaz derler.. Zor, farkındayım. Ne dur demek mümkün ne de başa çıkabilmek.. Senin seçiminde değildi o adamı sevmek. Ama elden birşey gelmiyor.

Ama onu görrebileceğin yerlerden uzak dur. Aynı mahalledeysen; taşın. Aynı iş yerindeysen; görmezden gel ya da mümkünse yerini değiştir. Yani onu görmemek için elinden geleni yap. Bu tür şeylerde başka uğraşlar bulmak, başka işlerle meşgul olmak kafanın geçici bir süreliğine dağılmasına yardımcı olur. Sosyalleş, yeni insanlarla tanış. Bu yanlışa girmemek için elinden geleni yap. Bol şans. Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
    • Zina çok günah, korkarım ben allah göstermesin kimseye. Soruyu soran kardeşinde allah doğru yola sevk etsin..

Yükleniyor...