İmparator Fatih Terim'in seçtüği kadroyu, fanatik bakışla eleştirenler için ne düşünüyorsunuz?

Bu ülkenin gelmiş geçmiş en iyi ve işi en iyi bilen teknik adamı olan Fatih Terim'in seçtiğii kadroyu sırf kendi takımları adına, ya da rakip takım düşmanlığı adına eleştirenler için ne düşünüyorsunuz?
Efendim Fatih Hoca neden Alper yerine Olcay Şahan'ı almış, neden heran kart görebilecek oyuncu olan Ersan'ın yerine daha 1 yıl öncesine kadar bu ülkenin en iyi stoperi olan Semihi almış, neden keyfiyetle kırmızı görüp, gruptaki 3 maçın 2 sini oynayamayacak olan Gökhan'ı almamış, neden milli takım tecrübesi olmayan Yalçın'ı almamış...
Allah aşkına siz koskoca Fatih Terimden daha mı iyi biliyorsunuz ya?
Eğer öyleyse hemen antreönürlüğe başlayın, belki sizde geleceğim FATİH TERİM'i olursunuz :D :D

Güncellemeler:
Sanki Fatih Terim öncesi Avrupa şampiyonası görmüşlüğümüz vardı...

Sanki her 4 yılda bir farklı farklı pek çok teknik adamla bu turnuvaya gidiyorduk ta, şimdi tutup Koskoca İmparatorun kadro seçmini eleştiriyoruz

Sağolasın İmparator, bize bu kendi kadro seçimini haksızca eleştirebilecek şımarıklığı bile verdin başarılarınla...

2|6
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm yazdıklarının altına bende imzamı atıyorum.
    Helal olsun sana Aslan kızım

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Terim isi bilir ya
    keske geri donse

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Milli bilinç yok , gs1 fanatizmi yapıyorsun hatta biraz daha ileri gidip sabri ve umutu da alsaydı keske yazmayı unutmuşsun
    Üstelik söylediklerine güvenmiyor olacaksın ki gizli yazmissin , hodri meydan?
    Terim öncesi şampiyona görmemişiz öyle mi? Futbolu izlemeye kaç yil önce başladın? DENİZLİ ile katıldığımız şampiyonada yaşın küçüktü sanırım :)

Bu şampiyonaya katılmak basari ama öylesine gruptan 3 . olarak çıkmak basari değil. Altında kaldigin izlanda dan kaç oyuncu sayabilirsin mesela çekler çok mu mükemmel. Yatıp kalkıp dua edelim ilk kez 3uncu leri de aliyorlar

Musleraya rağmen gol yeme rekoru kırmış gs nin defansini savunmak futbola olan uzaklığını gösteriyor. Futbolcular sezonluk performansa göre çağrılır. Mesela furbol hayatının sonuna gelen Bilal , tek sezon iyi oymayarak milli takıma çagrillabiliyor, onu çağıran imPARAtor Yalçın i çağırınca mi tecrübesizliği bahane ediyoruz? Ersan in nasıl oyuncu olduğu Beşiktaş in ilk ve ikinci devre arasındaki savunma zaaf farkından anlaşılıyor
    Töre nin cezası baştan belliydi neden kampa çağrıldı. Çağırdığında ileriyi hedeflediğini düşündüm ama adam 3 maçlık grup maçlarını düşünmüş demek ki. En az çeyrek final oynasak bile Töre 3 mac oynayacakti , ama kısır düşünce. A. Madrid in 15 milyon civarı para verdiği hepinizin kıskanarak izlediği adam kadroda yok diye zil takip oynuyorsunuz.

0|0
    0|0
  • cok iyi bir jenerasyon yakalanmadı malesef kadroda çok süper değil, fatih terimden önceki teknik direktör tam anlamıyla işin içine zıçmışken fatih terim öyle böyle ama son 4 maçta istenilen sayaları alıp buraya kadargetirdi.. ümidi kesilmiş bir şey yapılamaz denilen bir takımı buralara getirdi çokta haksızlık etmemek lazım... kadroyu kursun bakalım ama yinede söylüyorum sevmediğim bir huyuv ar kulupçülük çok yapıyor milli takımda bundan vazgeçmeli... onun dışında yapılan eleştirileri şu an doğru bulmuyorum çünkü teknik direktör olarak milli takımın başı şu an ve bırakalım istediği kadroyu oluştursun derim ben...

1|1
    0|0
  • Terim'in kararları yerinde.
    Ama bu takım başarılı olduğu sürece övülecek, başarısızlıkta ise hemen Terim'in kararları eleştirilmeye başlanacak.
    Eh ne diyelim herkes Türkiye'nin en iyi teknik adamından çok daha iyi biliyor ve alınmayan futbolcuları çok daha iyi gözlemişlerdir eminim.
    Hatta alınmayan futbolcuların form grafiği, istatistikleri ve takımın kupada izleyeceği yolu Terim ve ekibinden çok daha iyi çalışmışlardır sanırım...

1|2
    0|0
    • İşte bu da futbolun nankörlüğü olsa gerek...

• Maalesef öyle. Ama işin içinde olmadığı için seyirci olanlar, araba devrilince yol gösteren çok olur misali akıllarına ne gelirse söylüyorlar.
      Sanki milli takım her turnuvaya gidiyor her turnuvada yari final oynuyor da biz de teknik direktör yerine ha bire kendi kafamızdan 11 kuruyoruz...

• Söyleyeceklerime tercüman oldun vallahi.
      Diline ve eline sağlık

• Her zaman eleştiri olacaktır hele Fatih Terime daha fazla olacaktır nedenini sende biliyorsun :) Çok güzel yazmışsın futboldan anlıyorsun gizli :) kimi alsa eleştirilecek beğendiremezsin herkese bu böyledir.

1|0
    0|0
    • Çok iyi biliyorum o nedeni...
      Yalnız inanamadığım ve hayretlere düştüğüm şey, bunun bir milli dava olması.
      Bazılarında hiç milli şuur yok, varsa yoksa kendi fanatizimleri...

• Aynen öyle bunu bende gozlemliyorum basinda Günes Kocoman vs kim olsa tam destek gerekiyor ama bazilarinda yok bu milli duygu hatta sirf Terim var diye basarisiz olmasini isteyen bile vardır.

• Güzel yorum :)

1|2
    0|0
  • Ersan'ın milli takımda olmaması ciddi bir seçim hatasıdır.

Not: Hebei China Fortune taraftarı değilim

0|0
    0|0
    • Ersan el bombası gibi.
      Kaldı ki bu tür turnuvalarda hakemlerin nasıl bize karşı acımasız oldugunu biliyorsundur belki.
      Örneğin euro 2008 de son maçta 18 kişilik kadro kuramamıştık...

• Canım bak ! sen euro 2008 i seyrettin mi?
      O turnuvada ki en iyi oyuncularımızdan birinin Hakan balta oldugunu Hatırlamıyormusun?
      Ayrıca canım, eleme grubunda, sonlara doğru, hiç kimsenin bize şans vermediği zamanlarda, Başta iki Hollanda maçı olmak üzere, Çek Cumhuriyeti ve İzlanda maçlarında takımımızın en iyisinin Hakan Balta oldugunu ne çabuk unuttun?
      Bu saydıgım maçlarda Hakanın stoper oynayıp, her maçta enaz 2-3 mutlak gollük pozisyonları nasıl kestiğini ne çabuk unuttun? İstersen linkler atarak hatırlatayım.
      Ayrıca bu kadar genç bir takımken bize Hakan gibi tecrübelilerinde şart oldugunu bilmelisin canım.
      Allah aşkına ersan kim, yalçın kim ya?

• Bu arada M. Topal konusunda %100 haklısın

• vurduğumuz gol olsun yeter. D

1|1
    0|0
  • Fatih hoca ne yapıyorsa doğru yapıyor o kadar. ☺

1|1
    0|0
  • Ömer toprak gibi değeri 25 milyon euro eden bir stoperimiz varken fatih terim onu milli takıma küstürdü ve egosu yüzünden. adamla konuşmuyor bile. alper gibi dikine giden bir oyuncuyu almayıpda olcay denen gaazmayı alması sadece büyük fiyasko. nediyek fransada bizi tecavüz bekliyor bu kadroyla.

0|1
    0|0
    • sen teknik patron olsan, " şu varsa ben gelmem, bu varsa ben gelirim" diyen milli duygudan yoksun, herşeyi kişiselleştirmiş bir adamı kadrona alırmıydın?

• Ulaa adamın kafasına gökhan töre silah dayamış adam gökhan varsa ben gelmem diyor bundan doğal ne var? sen bu durumda olsan gidermiydin?

• Saygı duymak lazım sonuçta adamın milli takımı nerelere getirdiği ortada

1|1
    0|0
  • En iyisi değil ama en işi böleni orası öyle

1|0
    0|0
  • :D
    kadınlar futboldan anlamaz tezini ortaya atan adamı getirin buraya alnından öpücem :D:D

0|2
    0|0
    • ancak ve birtek sen o deyyusun elini öpersin ve emin ol tek kalırsın

• Töre harici yerinde kararlar.

0|2
    0|0
    • iyide kardeşim Töre Fatih Terimin has evladı. Onu illaki alırdı ama adam 2 maç cezalı yahu

• :D Sen baya kaptırmışssın kendini moruk Hayırlısı

• milli bilincinden şüphe ederim.

1|0
    0|0
  • '' koskoca Fatih Terimden daha mı iyi biliyorsunuz ya?'' zihinyetinde olmayın. Eleştiriler doğru ile yanlışı görmek için gereken en doğal şey. Bırakın da insanlar beğenmediklerini söylesinler.

0|0
    0|0
  • Ben bir Trabzonsporlu olarak yani bu olaylara dışardan bakan birisi olarak;
    * Olcay Şahan yerine Alper Potuk' u tercih ederdim.
    * Ahmet Çalık yerine Ömer Toprak' ı tercih ederdim. Onun dışında bir sorun görmüyorum :)

0|0
    0|0
  • Alper ve Gökhan galatasarayda olsa alırdı bunu göremeyecek kadar körmusunuz

0|1
    0|0
  • Iyi kadro

1|1
    0|0
  • Burak Yilmaz bu sene ne yapmis da milli takima girdi? Berbat bbir sezon gecirdi kesinlikle hak etmiyor
    Semih Kaya bu sezon ne yapti? O nun yerine hak eden İstanbul M.'dan Yalcin var ama alinmadi.
    Ozan Tufan bu adam bildigin selcuk sahin tam bir kazma

0|1
    0|0
    • kafayı çalıştır, 14 yabancı kuralı var, sen bana söyle bakalım, büyüklerden hangisinde yerli santrofor var yerli stoper var...
      Eğer son hazırlık maçımızı izlediysen ki hiç sanmıyorum, maçın sonlarında Burak girdikten sonra pozisyonlar bulmaya başladık...
      Ozan ise Fatih hocanın inandığı biri

• Burak bildigin kazma bu sezon berbarti hemde cok sakatlandi Karadag macinda gorduk kalenin dibinde topu uzaya yolladi yorumcu bile bildigin Burak diye dalga gecti :D Bana bu adami anlatma.
      Evet Stoper sorunumuz var ama Yalcin kesinlikle hak etti Gs'li diye haetmeyen Semih Kaya alindi.
      Ozan Tufan'a inansan ne olur bildigin Selcuk Sahin'in genc versiyonu, Kesinlikle yerine baska birisi alinabilirdi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...