Kardeşim denizde yüzerken batıyor

evet kardeşim 12 yaşında ve yüzerkene can simidi+kollukları takıyor hemde denizin kenarında yüzüyor diyorum ona kendini serbest bırak yüz diye korkuyorum diyor..sizde batıyonuzmu yüzerkene nasıl öğrenmeli..yüzme kursu filan istemiyoruz.küçükkene sizde yüzebiliyomuydunuz..ben yüzebiliyorum...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak gögsünun ustune yatır suda karnından ikı elnle tut. Oda dum duz dursun. Nefesini tutup kafasnı suya soksun. Sen karnından kaldır destek ol. Sonra yavas yavas bırak. Once suyun ustunde durmayı ogrenmeli. Sonrası kolay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşin daha çocuk sayılır.. Bu yüzden yüzerken sakın yere basma yengeç var diye korkut... Ondan sonra çırpınmaya başlayacaktır.. Belli bir müddet yorulana kadarm devamlı söyle yorulduğu anda deki bak su üstünden istediğin zaman durabiliyormuşsun... Oda artık durabildiğinin farkına varacak ve korkusunu yenmiş olacak.

0|0
    0|0
  • derin bir yere götür .. tehtid et ... simitli yüzdür ki sen yüzdürmeyi bilmiyorsun muhtemel.. Ona nefesini tuttugun zaman asla batmayacağını anlat ve göster . Nefesini tutmuşken suya batır kendisinin çıktıgını gorecek. Sonra yüzsün çıkar simitleri derin yerde . Sakin olmasını söyle bitti gitti

0|0
    0|0
  • Kardeşin en çok ailenden kime güveniyorsa onun yardımcı olması gerekiyor.

Korkusunu yenmesi için kendisini güvende hissetmesi gerekiyor.

En güvendiği kişi ile en kolay ve rahat şekilde öğrenecektir.

0|0
    0|0
  • kardeşini tuzla biraz batamaz :DDDd

0|0
    0|0
  • Ben yüzüyordum. Kardeşin kilolu mu o yüzden mi batıyor.

0|0
    0|0
    • yoo normal kendini kasıyor batıyor işte..

• Kasarsa olmaz. Kasarsa baatar. Ona boyunu geçmeyen yerde yardımcı ol yanında ol ve kendini kasmamasını serbest bırakmasını suyun onu yukarı atacağını söyle yardımcı ol.

Kızlar Ne Diyor 1

• sadece kollukla çok daha iyi yüzer bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...