Azrail az sonra canınızı alacak olsa ne yapardınız?

azrail az sora canınızı alacak olsa ve size 24 saat verse dünyadaki en son yapcaklarınız ne olurdu

Güncellemeler:
merak edıyordum ınsanlar o an neyı dusunur dıyede acaba kendınden baska kımseyı dusunen cıkarmı dıye gecmıstı aklımdan

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• abi bi kaç gün daha ver ki işler aceleye gelmesin. malum acele işe şeytan karışır derler. şimdi giderayak şeytanla falan uğraştırma beni. 24 saat kurtarmaz gözünün yağını yediğim. kurtarsa... gel bana bir hafta ver temizce halledeyim her şeyi diye pazarlığa girişirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• önce o azrail'e bi git... derdim ben. öyle başımda tanımadıklarım beklerken bir şey yapamam.

sonra da gider kendime piyasadaki en havalı, en hızlı arabayı kiralayıp otobana çıkardım. hani yapmadığım bir şey kalmasın bu dünyada.

ölürsek de... ha birkaç saat önce ha sonra anasını satayım!

0|0
    0|0
  • blöf olaraka olsa bir yerde iç mimar olarak çalışmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Yapacağım son şey kelime-i şaadet getirmek olurdu.

1|1
    0|0
  • Karnıyarık yemeden ölmek istemiyorum :(

1|0
    0|0
  • bi iki not daha okurdum.

0|1
    0|0
  • Ağlamak.

0|0
    0|0
  • O bu değil de profil resmine bittim :D.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Namaz kılmak,dua etmek,sadaka vermek gibi manevi şeyler yapardım muhtemelen

1|0
    0|0
  • Hiç birşey dua ederdim.

0|0
    0|0
  • Emin ol Azrail gerçekten gelip 24 saatin var dese herkes Duraksamadan dua eder.Ağlayarak tövbe eder.O an aklına helallik almak gelirse helalik alır.Tabii önce korkudan mide bulantısı oluşur .Bu sorunun cevabı apaçık bellidir zaten.Ama ciddi olmayan bir cevab istiyorsan. sigara içerim ve beklerim derdim.

0|0
    0|0
  • Kimi seviyorsam gider ona açıkça sevdiğimi söylerim,helalleşirim yapamadığım şeyleri yapmaya çalışırım vesayire nokta

1|0
    0|0
  • Yemek yerdim Açlığa dayanamam.

0|0
    0|0
  • kelime-i şaadet getirirdim.

0|0
    0|0
  • ... Kıyamet kopması için dua ederdim.

0|0
    1|0
  • altın vuruş :D

0|0
    0|0
  • Bana da bir karnıyarık lütfen.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmazdım aynen her gün ne yapıyorsam onu yapardım

0|0
    0|0
  • Biyere saklanırdım görmesin diye belki kurtuluruz

0|0
    0|0
  • çocuklarım ve karımla zaman geçirmekle beraber 3 buçuk atarak dua etmek sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...