Anadolu Efes - Fenerbahçe final serisi nasıl sonuçlanır?

Anadolu Efes - Fenerbahçe final serisi nasıl sonuçlanır?Final serisinin ilk maçı 3 Haziran 2016 (Cuma) saat 20.00 da oynanacak. Saha avantajı Anadolu Efes elinde bulundurmaktadır. Seride 4 galibiyete ulaşan taraf şampiyon olacak. Gerekmesi halinde seri 5-6-7'nci maçlara uzayabilecek... Seriye dair yorumlarınız nelerdir?

• Anadolu Efes
    62% (10)54% (20)57% (30)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    38% (6)46% (17)43% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Final serisinin ilk maçı 3 Haziran 2016 (Cuma) saat 20.00 da oynanacak. Saha avantajı Anadolu Efes elinde bulundurmaktadır. Seride 4 galibiyete ulaşan taraf şampiyon olacak. Gerekmesi halinde seri 5-6-7'nci maçlara uzayabilecek... Seriye dair yorumlarınız nelerdir?
Anadolu Efes - Fenerbahçe final serisi nasıl sonuçlanır?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Fener'im alır bir kez daha diye düşünüyorum :) Avrupa dan kıl payı kaçmış bir kupa dinamizmi yüksek taraftarımızla kupa en çok bize yakışır ;)

0|1
    0|0
    • iinşallah dedigin gibi olur bu sezon fenerbahçe gerçekten hem avrupada hemde ligde iyi maçlar oynadı... özelilkel fb taraftarlarının gözleri hep euroleagu deydi, bizlere keyifli maçlar izlettiler, rakip kuşkusuz iyi ama fenerbahçe daha iyi seninde belirtiğin gibi... kupa fenere yakışır gerçekten :D

• Obradovic işini bilir ben-biz ona sonuna kadar güveniyoruz...
      Efes in performansını asla küçümsemem ki Darüşşafaka maçında geri dönüşleri olaydır bana göre. Bu onların kupaya dört elle sarıldıklarını gösterir onca seneden sonra... Ama gel gelelim Fenerbahçe Avrupa kupasını son ana kadar hakedipde kaybederken bu seriyi vermez Efes'e.. İki takımda hak ederken yakışan Fenerbahçe olur ^^ :D

• aynen katılıyorum sana pembe :D her satırı doğru demişsin :D

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe kazanır...

0|1
    0|0
    • rakipte iyi, rakibimizede saygı duyuyoruz ama fener daha iyi inşallah kazanır... bugun serinin ilk maçı oynanacak saat 20 de, bu maç serinin nasıl gideceğine dair bir fikir verir bize... şampiyon biz oluruz umarım :D

• teşekkür ederim :)

• rıca ederim :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçe avrupada kıl payı kaçırdı kupayı, inşallah bunu kupayı alır. Maç hangi kanalda?

0|1
    0|0
    • lig tv vericek ama ben internetten beleş izleyeceğim :D inşallah mkazanırız bu kupayı link istersen burdan takip et izleyebilirsin ama kotalı ise internetin kotana dikkat et pembe... http://canliligtv.net/#

• Youtubeden baktım heyecanlıydı 😀

• Aynen cekismeliydi seri 1-0 oldu pazar gunku maci ntvspor verecek 😃

• Efes iyi fener ondan da iyi☺

0|1
    0|0
  • İnşallah Efes şampiyon olur

0|1
    0|0
    • efes iyi takım kuşkusuz ama yinede bu sene ve geçen sene bekleneni bir türlü veremedi ve şu an başında koçlarıda yok... bakalım güzel maç olacak sezon başından beri beklenen finaldi iki takımın o gerçekleşti şaşırtamadı bizleri yani...

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu sefer farklı olur fener alır diyemeyeceğim futbolda ligin abisi fener ise basketbolda abisi efes ama genede belli olmaz...

0|1
    0|0
    • efes iyi takım 5-6 yıldırda şampiyon olamıyor, bakalım iki savunma yapabilen takımınım maçı olacak, saha avantajıda da efes in elinde birde...

• Efes iyi takım ama Fener daha kaliteli bir takım özellikle efes bukadar ağır savunma yaparken ve Fener bukadar hızlı bir hucum yaparken efesin Feneri durdurması çok zor.

0|1
    0|0
    • efes iyi ve kaliteli bir takım hele ki daçka karşısında 16 sayıdan geri dönüşü vardı ki, efes gibi bir takıma iki dakika bile gevşemiyeceksin hemen cezayı kesiyor ve o maçtada kesti nitekim cezayı, koçları olması bir avantaj gibi görünsüde sistem takımı en nihayetinde efes, ama yinede seride feneri şanslı görüyorum iki takım içinde rakip saha kavramı yok ikiside birbirinden çok rahat maç alabilir... seriyi fenerin 4-2 ile geçeceğini düşünüyorum ben...

• 3 yapan kazanmıyor mu?

0|1
    0|0
    • final ya ben 4 diye biliyorum öyle hatrlıyorum yarı final de 3 tü vikipedia dan bakmak lazım belkide :D seri nasıl gider peki

• Evet 4 haklısın. Bana kalırsa Fenerbahçe şampiyon olur ama muhtemelen 5. 6. maç falan oynanır

• bencede 5-6 hatta 7 maça gidebilir ve iki takımda birbirinin sahasından maç alabilecek kapasitede takımlar... ama benim tahminim 4-2 fenerin alacağı gibi bir tahminim var

• Fenerbahçe alır.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe

0|1
    0|0
    • aynen zor bir seri olacak ama banada seride avantajlı tarafın fenerbahçe oldugu yönünde gibime geliyor...

• fener yener ama tek farkla 3-2 falan

0|1
    0|0
    • ne yalan söylüyüm hiç sorun değil işin açıkcası ama rakipte iyi, gerçi bu sezon hatta bir kaç sezondur efesi oynadığı oyunu çok stabil buluyorum ama yinede efes efestir yani...

Yükleniyor...