Daha önce hiç herkesin ortasında çok utanacağınız birşey yaptınız mı?

Başınızdan herkesin içinde yaşadığınız ve çok utandığınız bir olay geçtimi, ne yaşadınız ve ne yaptınız. İnsanların tepkisi nasıl oldu ...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Dengemi kaybedip karşı masada oturan kadının kucağına doğru düşerken kadın beni tutmuştu ve her iki yanında da erkek vardı kadını tutturmuş olmam bile büyük şans diye düşünüyorum :)) Bizim grup ve onların grubu uzun bir kahkaha krizine girmiştik :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayakkabımın topu kaldırıma sıkışmıştı, ayağımdan çıktı. Sonra gülerek geri gönüp aldım ayakkabımı anasını satım.

0|0
    0|0
  • sevgilim ve ailesi bızdeyken cay dagıtmaya kalktım kalkmaz olaydım :D ayagım halının püskülüne takıldı bırden gozlerını gorurken ayaklarını gordum =D fenaydı.

0|0
    0|0
  • Regl olmuştum dersanede tahtaya kalktım ve oturdum bilemiyorum kimler farketti ama ders bitince kalktığımda sıramın kan revan içinde olduğunu anlayınca görülmüş olma ihtimalim çok imkanlıydı elbette sonra sınıfımı değiştirdim ve bir daha o sınıftan kimseyle hiç bir derse girmedim.

0|0
    0|0
  • babamın telini yanımda götürmüştüm bankadaydım herkesin içinde o sessizlikte kurtlar vadisi cendere müziği çaldı herkes bana baktı vala çok utandım ya

0|0
    0|0
  • osturdummmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Geçen gün annesinin yanındaki çocuk bayır aşağı inerken elindeki bebek arabasını kaçırdı deli gibi koştum yakalamak için sonra bir baktım çocuk annesini kucağındaymış.

0|0
    0|0
  • Kız ortamında osurdum hem sesli hem kokulu 7-8tane kız vardı ama hiç utanmadım yüzsüzmüyüm neyim.

0|0
    0|0
  • eski kız arkımın yanında kazayla pırtlamıştım :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...