Mario Götze Bayern Münich'e Transfer Oldu. BU TRANSFERİ NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ ..?

Mario Götze Bayern Münich'te ! BU TRANSFERİ NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ ..?

Güncellemeler:
Adam Götze, Dortmund ne yapsın.

İNCE :)

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Aa şimdi haberim oldu bayern dordmund falan dinlemiyor hepsini topluyor almanyada, iyi oyuncu bence başarılı olur

0|0
    0|0
    • EVt bayern hersene yptığı şey iyi bir oyuncu aradan sıyrıldm mı bayern münihte .

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok beğendim genç oyunculardan biriydi..

Dortmund'dan gidişine çok üzüldüm ama kariyeri için en doğru olanı yaptı...

İyi bir transfer oldu bence iki taraf içinde... :)

1|0
    0|0
  • Dortmund'dan gitmesi kötü olmuş Dortmund için ama onu Bayernde görmek güzel.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• dortmund 37 milyonu yalanlamış

0|0
    0|0
  • onlarda iyice bokunu cıkardıı bıraksınlarda biraz rekabet ortma olsun kim kafasını kaldırıyosa alıyolarr.

0|0
    0|0
  • shalke altyapısından yetişmiş sonra ezeli rakibine gitmiş şimdi ise bayernde adam mübarek sergen yalçın

0|0
    0|0
  • Bayern Munchen zaten bana göre avrupa'nın en formda takımı şu an bu transfer ile de gücüne güç kattı.Götze'yi çok beğeniyorum gerçekten çok yetenekli bir genç futbolcu.

0|0
    0|0
  • B.Dortmund Götzeyi satarak ligde artık ligde 2. liğe oynamasını kabul etmiştir

0|0
    0|1
  • Biri bayerne dur desin artıkkk lütfen . Dortmunt altyapıdan ya da başka takımdan oyuncuları gözlemleyip geitrip geliştirip satıyor Hem oyuncuları çok iyi oluyor hemde harcadığı paranın karşılığı çok iyi alıyor.

0|0
    0|0
  • Munih için sevindirici Dortmund için üzücü benim için hiçbir önemi yok senle de bir alakası yok o zaman dağılalım

0|1
    0|0
  • iyi oyuncu bu sene olmasada seneye barça kupayı alır bu kadro ile.

0|0
    0|0
  • çok beğendim futbolcu hayırlı olsun zaten bayer münichte iyi futbolcular var ne gerek vardı allah aşkına

0|0
    0|0
  • Bayern münih müthiş transfer yaptı harika ötesi.. zaten müthiş kadroları vardı seneye transfer için 280 milyon euro ayırmışlar götze'yle başladılar transfere bence bayern dönemi başlıyor artık

0|0
    0|0
    • Bu sene bayernden ayırılack oyuncları kaçırmamak lazım . Guardiola nın sistemnde forvet yok gomez müller manzukc boşa çıkck 3 den illaki 1 ni satarlar robben riberyde şühpehi

• riberyy dışında kesinlikle haklısın çünkü riberyy pep'in lam ve bastianla berabere en begendiği oyuncu diğerleri ise gomez chelsea'ye gidicek gelmez türkiyeye zaten müller yedek kalır yine bayernde kalır mandzukiçte büyük takımlara gider sadece robbeni türk takımları alabillir top class dünyanın en iyi kanat oyuncusu olmasına ragmen

• Haklısın robben yerini götse verirler.

• Dortmund bir türlü transfer konusunda bayernin önüne geçemdi

0|0
    0|0
  • Bayern Münih iyice abarttı

0|0
    0|0
  • Ben olsaydım el shaarawyi alırdım hem daha ucuz :)))))))))

0|0
    0|0
  • pasta üstüne çilek oldu

seneyede bunlar şampiyon

0|0
    0|0
    • SEneye oneden sonrki seneye bu kadroyla daha çok kupa görürler 2.si 260 milyon euro ayırdılar busene transfere guardilo tkm başında olck istedği oyuncu gelecektir

• Ucuza gitti.Serbest Kalma Maddesi olmasa 70-80 m euro'ya ucardı.Dortmund malesef kazık yemis oldu.

0|0
    0|0
    • TAm bilmiyorm ama belkide sözlemsi bu sene bittği için serbest kalmadn satmıştır

• Sözlesmesi 2016'da sona erecekti ama 37 m euro'ya serbest kalma maddesi vardı.

• kötü yaptı b.münich ilk 11 biraz zor ya kalsaydı ya da başka bir takıma gitseydi

0|0
    0|0
  • Kaç milyon yuro

0|0
    0|0
  • Gerçektenmi

0|0
    0|1
  • yakışıklı çocuk

0|0
    0|0
    • bizde kıskançlık olmaz :D

dortmundda reus, götzenin yerini doldurur, geleceğin futbolcusunu reus olarak görüyorum.

gladbachdayken galatasaray kaçırmamalıydı tabi gelirmiydi orasıda ayrı

• o da doğru.

• çokta iyi oldu çokda güzel oldu tamammı

0|0
    0|0
Yükleniyor...