İstanbul Avrupa yakası tarafında önereceğiniz spor salonları?

Merhaba arkadaslar bazı sebeplerden dolayı 5 aylığına Istanbula geliyorum malesef bazı ıslerım programlarım aksıyor bunlardan biride spor programım bana Avrupa tarafında elit fıtness salonu onerırmısınız o tarafta oturanlar bılgısi olanlar begendigım yere en kısa surede konusmaya geleceğim

Güncellemeler:
..

0|1
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Fındıkzade
    Çapa
    Marmaraforum

0|0
    0|0
  • Beylikdüzü marmara park avm, jatomi fitness. size yakın ve bulunacağınız civar için iyi bir tercih olur.

0|0
    0|0
    • Burayı arastiracagim not aldım mutlaka gidip bir bakarim jotami fitness

• Tesekkur ederim bir bakacağım geldiğim zaman mutlaka konusmaya giderim

• Adim basi spor saloni

0|0
    0|0
    • Hmm ben İstanbul'da oturmadığını için bilmiyorum ama haklisiniz büyük bir şehir muhakkak vardır bende güvenilen bir yer ariyorum acikcasi

• Hepsi guvenilir zaten max fit var heryerde yakin avm merkezleinin var baya var ya her mahalede var muhakkak girer bakarsin hosuna gidende kalirsin yani

• Bir kaç yer araştırdım kafama yatan ama şimdi tam geldigim yeri tanimadigim için tanıyan birilerine sormak istedim ama söylediğiniz mantıklı geldigim zaman dolaşarak bulabilcegim mesafeyse aramaya değer tabiki

• ne tarafları

0|0
    0|0
    • Avrupa yakası sımdı tam bılgım yok ama kucukcekmeceye yakın sanırım gelecegim yer

• hm oralarda pek bilgim yok

• Olsun sâğol genede

• Jatomi galiba iflas etmiş

0|0
    0|0
    • evet sanırım dun haberlerde bı spor salonu ıflas ettıı dıye bırsey okumustum o jatomımıymıs :D sansa bak en cok onerılen orasıydı ama herşeyde bir hayır var

• Başka yerler de var. Alternatif bol

• Evet gıdıp konuşacağım 3 secenek var Şu an aklımda

• İstanbul'da nerde bilmiyorum ama MAC kanyon olması lazım oralara bakmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • trump towers da jatomi

0|0
    0|0
  • calismak icin mi, yoksa fitness yapmak icin mi

0|0
    0|0
  • İkamet edeceğin yer neresi ona göre söyleyeyim

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...