Evde Spora - fitness a başlayacağım bilgili olanalr nasıl başlamalıyım ne yapmalıyım detay?

Şimdi 18 yaşındayım artık hayatıma spor girsin istiyorum hem çalışıp hem okuduğum için staj işi yani spor salonu pek uymuyor şuanlık evde kendim bişeyler yapmak istiroyurum işte dambıl ip atla bilmem ne fazlalığım sadece 2 kilo asıl maksadım fit kalmak lütfen sadece bilgili olanlar yorum yapsın

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• şınav, mekik, leg rise

bear crawl, squat, lunge

düzenli yaparsan on numara olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu tür ciddi ve zaman gerektiren işlerin evde hallocağını pek sanmıyorum ben. He küçük hareketler falan olabilir dambıl filan bendede var şınav mekik falan çekiyordum. Dövüş spolarına meraklıyım Bruce Lee videoları izleyip evde çalışıyordum bir aralar kendimi birşey sandıydım :D Ama bu tarz spor aletlerinin kısıtlı olduğu ev gibi yerler uygun değil bence iyisimi spor salonuna yazıl he alan geniş hem işi bilen gözetmenlerin yardımıylaçalışırsın nerde yanlış yaptığını falan söylerler ayrıca tatlı ve yağlıdan uzak dur ;)

0|0
    0|0
  • sinav dips yap yakinlarda cocuk parki varsa tutunulacak birsey varsa ki genelde olur benim gordugum kadariyla orda barfiks falan yap evinde tek bacakla squat yap

0|0
    0|0
  • Dumbell ve ip aletleri ile belli bir programa basla

0|0
    0|0
  • Bencelerimi oluyabilirsin anlamadıgın yardım istediğindede bana sorabilirisn

0|0
    0|0
  • Yorum yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Youtube da bir suru video var bunla ilgili

0|0
    0|0
Yükleniyor...