Davranışlarının nedenini çözemiyorum

Görüştüğüm birisi var beni sevdiğini söylüyor ama benden uzak durmaya çalışıyor çok fazla alkol ve sigara aldığı için ve takıldığı ortamlar serseri ortamlar olduğu için benden uzak durmak istediğini söyledi ben erkenden ölüp giderim senin mutlu olman lazım dedi sizce beni gerçekten sevmediği için mi böyle yapıyo yoksa beni mi düşünüyo çok nadiren de ot kullanıyor

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• seni ot içtiği için seviyor zaten normal kafayla sevilmessin sen gizli:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence görüşmeyi bırak çocuk haklı. bence çok sevse zaten o çevreyi de otu da içkiyi de senn için bırakırdı.

0|0
    0|0
  • kızım sen bununla ilişkini kes . Öyle insanlarla işin olmasın , seni gerçekten sevse uzak durmaz amacı farklı olabilir . boş ümitlere kapılma derim...

0|0
    0|0
  • canım bole bir insanla işin ne yol yakınken bırak yazık etme kendıne bak cocukta solemıs

0|0
    0|0
    • çok seviyorum bir başka seviyorum onu

• tamam da canım neden hayatını karartıyorsun ki sevmene bişe demiyorum ama ilerde pişman olacagın seyler yapma sen sanıyormusun boyle bırıyle mutlu huzurlu olacagnı

• Çok fazlada sevmiyor demekki sevse sana ayak uydurur mutlu etmeye çalışır.

1|0
    0|0
  • ne salakça ya :D kesin böyle 18 20 yaş arasında düşük bel pantolon giyen , arabesk rap dinleyen bir apaçidir

2|0
    0|0
Yükleniyor...