Milli takım patronu sen olsan kimleri alırdın?

Semih Kaya mi yoksa Ersan, Ömer, Yalçın üçlüsünden biri mi?

Nuri mi yoksa Alper mi?

Kaleci Harun mu yoksa Serkan Kırıntılı mı?

Sinan Gumus, Omer Ali Şahiner gibi isimleri alır miydin?

Gökhan Töre nin iki mac cezası var diye çıkarır miydin? Çıkaracağın oyuncuyu kampa alır miydin? Kupayı sadece 3 grup maçından ibaret mi görüp çıkardı , Gökhandan dolayı çağrılmayan Omer Toprak neden yok?

Herşeye rağmen inşallah başarılı bir kupa geçiririz...

0|3
2|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ömer gelmesin bu takıma Töre haklı bence o olayda
    Nuri tecrübe katacağı için nuri alperi beğenmiyorum
    Kaleciden yana sıkıntımız olmaz
    Sinan gümüş oynuyamıyor a millide Ömer ali çağırırdır ozan yerine
    Töreyi dünya kupası elemeleri için çağırmış terim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben onu bunu bilmem Ersan çağırılmıyorsa bu takıma Mehmet Topal stoper değilken stoper oynatılacaksa ya da çok kötü bir defans ikilisi olan Hakan Balta ve Semih birlikte oynayacaksa yediğimiz her hatalı golü Fatih hocaya yazarım bu kadar saçma bir defans seçimi olmaz.

0|2
    0|0
    • Topal gibi adamı stopere çekip ön liberoda sıkıntı yaşatacak

• Gökhan Töre Ömer Toprak Sinan Gumüş alırdım
    Nuriyi seçme sebebi adamın tercubesi alper sürekliligi olmayan oyuncu
    Serkan kırıntılı olmalıydı..
    Hakan baltanın ne işi var allesen yahu..
    onu bile çıkartırdım
    Semih genç Ömer toprakla iyi uyum yakalamıştı bazı maçlarda kalmalı..

0|1
    0|0
  • Semih Kaya'yı alırdım ben olsam. Bu arada bir şekilde kadro kurardım yine eleştiriler illaki gelirdi y yi alsan x niye alınmadı e alsan f nerde bu sorular bitmez :) İnş başarılı oluruz.

0|1
    0|0
    • Bu tartışmalar dozunda oldukça olumlu yansır en azından ilerisi için. Semihin bu sene ki performansına rağmen diğer 3 oyuncuya tercih etmen gs de oynaması mı

• Bu sezonki performansı daha doğrusu oynamayışından elştiriyor ama Semih diğerlerinden çok daha iyi futbolcu bana göre alınabilir bizde herşey eleştiriliyor almasada niye almadı diyenler olacaktı bu böyledir beğendiremezsin :)

• 28 kez 11 çıkmış bu sene , musleraya rağmen gol yeme rekoru kıran takımın stoperi bu sene berbattı

• Mehmet Ekici Türkiye kadrosunda yer almiyir sanirim. Onu alirdim adam on numara. Türkiye macini izledim de yoktu

0|1
    0|0
  • Semih Kaya'yı almazdım orta sahamız kalabalık Mehmet Topal ile Hakan Baltayı stoper olarak kullanmak bence de mantıklı.
    Nuri yle aynı pozisyonda değiller ama tercih etmek zorunda olsam Alper i alırdım savaşçı mücadeleci adam.
    Harunu da Serkan Kırıntılı yı da pek tanımam ama zaten ilk kaleci değiller Harun u alırdım.
    Gökhan Töreyi alabilirdi ama Emre Morun performansı umut verici bende 2 maç oynatamıycağım gökhan ı değil Emre Moru alırdım.

0|1
    0|0
    • İlk kaleci olmasa bile konya nin 3 . olmasında Serkanin emeği büyük , Harun burasada bol bol gol yedi

• tanımıyorum ki ikisini de haklısındır büyük ihtimalle

• Ersan ve omer topraki kesin alirdim
    Gokhan toreyi 2 mac cezasini bildigim icin hic almazdim aldiysam cikarmazdim

0|1
    0|0
  • bence alınacak herkesi almış çok oyuncumuz var gibi duruyor ama herkes burayı kaldıramazz

0|1
    0|0
    • Tecrübeye baksa Emreyi almazdı, bazı oyuncular bu tur şampiyonalarda parlar

• tabi mevlüt umut gibi isimler geliyodu bir ara onları alıcağına böyle isimler al

• Ersan ve Yalçın Nuri Gökhan Töre Neden çıkarıldı bilmiyorum Eminem Ordu güzeldi oyuncu Ama Gökhan'ı yeri ayrıdır hem Beşiktaş'tan milli takımda Fatih Terim'in bence Adil yönetmiyor kadroyu bu kadroyla turnuvada İşimiz zor Allah yardımcımız olsun

0|1
    0|0
  • Semihin yerine Ersanı alırdım

Hem Nuriyi hem Alperi alırdım Ozan Tufanı almazdim

Kaleci Harunun yerine şampiyon takımın kalecisi Tolgayı alırdım

Sinan Gümüşü değilde Ömer Aliyi alırdım

Gökhan Töreyi alırdım

0|1
    0|0
  • semih ersan ve ömer kesin alrıım alperi gökhanı sinanı alırdım

0|1
    0|0
  • Sinan gümüş olmalıydı

0|1
    0|0
  • Semihi nuriyi hatta selcugu asla almazdım

0|1
    0|0
  • Beşiktaşı olduğu gibi koyar oynatirdim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...