Eski 23 Nisanlardan aklınızda kalan neler var?

23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu olsun

Eski 23 nisanlardan aklınızda kalan neler var ?

benim hatırladıklarımın arasında hep şiir okumaya kalkardım ezberi sevmediğim halde birde yağmur yağardı hep ıslanırdık

1|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Genelde 23 Nisan'da yağmur yağardı. O geldi aklıma.

Ha bir de, sunucu seçilirdim. Sürekli kürsüde durmak çok bayıktı:)

0|0
    0|0
  • Millet ponpon kız falan olurdu ben bayrak flama taşırdım hep çocukken arkadaşlarımdan daha erken uzamıştı boyum o yüzden sanırım :)) birde her seferinde yağmur yağardı ıslanırdık :/

0|0
    0|0
  • 5*

bero beni tanidin mi gurularin saziye

degisik degisik elpise giyen kizlara imrenirdim bir kere bile katilamadim oyle seylere 1 kere siir okumustum ondada sasirmistim jkjkkjkk

0|0
    0|0
  • Törenler çiçekler Ata'ya minnetler ve duygu dolu anlar arasında saygı duruşu...

0|0
    0|0
  • Bana bir şey ifade etmiyor sadece tatil diye seviniyorum

0|0
    0|0
    • Dünyada bin yıllık tarihi silinen ve o günü bayram olarak kutlayan başka bir millet yoktur.

• Bi daha Sağol abicimm seninde... :)

Nez'in bir şarkısı vardı ya tam hatırlamıyorum ama o kadar milletin içinde o şarkıda çıkar oynardık :D..

0|0
    0|0
  • 23 Nisan yüzünden siir sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kırmızı rugan pabuçlarımı giydim bunun için lalalala

0|0
    0|0
  • senindeee .. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 23 nisanda dans etmıstık . Turuncu eldıvenler. lacıvert şort ve sarı tıshortler :) saçma sapan hareketler yapmştık resımlerımde vardı hatta hala duruyordur evın bır köşesınde .:) benım gıbı utangac adam o kadar ınsan bızı ızlerken nasıl dans ettim yanı o gruba dahil oldum hıc anlamadım ya sımdı uzerıne para verseler yapamam herhalde öyle guzel bır anı olarak kalmıstı bak sayende hatırlamış oldum :)

0|0
    0|0
  • Orta okulda, 23 Nisan çalışmalarından sonra izinliyiz biz diyerekten İngilizce dersinden firar etmiştik. Yoksa disiplin suçuydu. Bu günü, kendi kötü emellerimiz için kullanmıştık. Bu suçumu itiraf ediyorum ben. :(

0|0
    0|0
  • Dünyada bin yıllık tarihi silinen ve o günü bayram olarak kutlayan başka bir millet yoktur.

0|0
    0|0
  • güzel günler var

0|0
    0|0
  • en büyük bayram bu bayram herkeze kutlu olsun(:

0|0
    0|0
Yükleniyor...