Onun adını dövme yaptırdınız .... ve?

Hayatta hiç birzaman yapmayacağınız birşeyi yaptınız. Kolunuza bir yerinize adını yazdırdınız. Dövme size ters gelebilir ve buna rağmen yaptırdınız. Ve ertesi gün ben mutlu değilim mutlu olamıyorum aşık olamıyorum diyip Allaha emanet ol derse, Ve hala sevmemek değil neden derse ne kadar doğrudur? Ne kadar inandırıcı gelir? Neden böyle demiştir? Not: Bu dövmeyi nasıl çıkarttırcam (:

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• üzerine baska bir dövme yaptırabilirsin sildirebilirsin ya da madem bukadar cok sevdim ve yaptırdın her zaman tasıyabilirsin :)

0|0
    0|0
  • 1-dövme yaptırmam, orası kesin.

2-giden giden pişman olacak olan ben değilim.

3-artık dövme sildirmek için merkezler var her yerde.lazerle oluyor bu iş.

0|0
    0|0
  • Sevmiyor demek ki sende o dovmeyi muhtemelen ayrilacagini hissetigin icin yaptirdin oda bunu yemedi dovmeyi cikartamazsin fakat usune baska sey yaptirabilirsin

0|0
    0|0
    • yok önceden yaptırmıştım çok önceden ama ona söyleme zamanım o ana denk geldi. Ve hiç ayrılma durumu geçmedi içimden.

• :)) sonda yazdığına güldüm inan tükürügüm ters kactı :D:D:D:D

0|0
    0|0
    • :)))

• arkadaşım aceleci davranmışın yapcak birsey yok

• aceleden de değil

• bunu yaptirirken dusunucektirn

0|0
    0|0
    • pişman değilim hiç birşeye sadece nasıl çıkar merak ediyorum ameliyatlık bişey mi ondan sordum.

• ne acılar çektim ben dermişim :)

• ozaman korkmana gerek yok:D

Erkekler Ne Diyor 2

• geçmeyenler var geçenler var bazıları bir yapıyorlar gusul abdesti bile geçmiyorlar derinin içinden yapıyorlar dövmeyi nereye yaptırdıysan git oraya söyle. çıkartacam nasıl olacka de

1|0
    0|0
  • lazerle yaktırarak çıkarttırabilirsin ya da üstüne dövme yaptırıcan çiçekli böcekli kendi istediğin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...