Erkek arkadaşımın 7-8 milyar parası var ama şu anda en az 6 ay ihtiyacı yok bu paraya

ve ben bu parasının ölü olarak yatmasını istemiyorum sizce 6 aylığına nereye yatırabiliriz

+ben altın almasından yanayım şimdi zaten ucuz ama bir yandan korkuyorum ya daha da ucuzlarsa yaratıcı fikirlerinizi bekl,iyorum :)

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ekonomik koşullarda o kadar paradan hiçbir yatırımla bir şey kazanamaz. Altında zarar da edebilir. Çok spekülasyon var. Faizler öldü, döviz riskli. En güzeli birlikte yiyin. O parayla mal mülk alınamayacağına göre yapılacak en iyi şey harcamak. Çok güzel yurt dışı turları var.

0|0
    0|0
    • altın almasın mı diyosun

• Altın borsası çok spekülatif. Sürekli takip edip al sat yapabilirse belki kazanır. Ama söylediğin miktar çok bişey değil. Tüm borsalar küçük yatırımcı denen, parası az uzun dönem yatırım gücü olmayanların parasını söğüşler. 6 ay sonunda nerede yakalanacaksın? Bir de hedefin yüzde kaç? Bu para ne uzatır ne kısaltır. Şu sıralar para sadece harcanken değerli. Altın konusunda amerika ve iran rezervleri önemli. Iran'ı köşeye sıkıştırmak için altın fiyatlarını daha da düşük tutabilirler.

Erkekler Ne Diyor 14

• bence hiç almayın paranıza yazık olur burda insanlar çıkar felan diyor altın hiç belli olmuyor eger altın alacaksan 1-2 sene bekleyeceksin en az bence duran parayla riske girmeyin.

0|0
    0|0
  • aslında orası size kalmış bir şey ama bana sorarsanız altın düşünce altın almasından yanayım

altın belli bir noktaya kadar düşer ve dahada düşmez ve çıkışı yüksek olur

0|0
    0|0
  • iki öneri ;

1- Altın alsın yaz sonu patlayacak zaten yaz geliyor düğünler olacak diye altın yükselir biraz,

2- En para .com'un faiz oranları hosuma gidiyor 6 aylık vade yapsın

0|0
    0|0
  • Altın her türlü çıkar

0|0
    0|0
  • mantıklı ticaret yapsın..bırak oraya buraya yatırmayı :)

0|0
    0|0
  • 2-3 bin tl sini borsa yapsın 2 bin altın 1 tl de TEB e yatırsın 8.10 faiz var

0|0
    0|0
  • altına yatır

0|0
    0|0
  • altın en iyisi

0|0
    0|0
  • Karışma.

Paracı olduğunu düşünür.

Çok umrunda olsa kendi yapar zaten ..

0|0
    0|0
    • o beni biliyor zaten benimle birklikte karar vermek istediğin için kendi sordu ki çok eli boöl biridir geleceğimiz için bunu istemem anormal olmamalı

• altın alsın hepsiyle altın yine çıkacak çünkü.

0|0
    0|0
  • Altın alsın. ama hepsiyle değil. 8 milyar varrsa 6 milyarlık altın alsın.

0|0
    0|0
  • versin sana harca alişveirş yap

bence bankaya atsin aylık faize en garantilisi o

0|0
    0|1
  • borsa

0|0
    0|0
  • beyaz dona yatırım yapsın:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanane erkek arkadaşını parasından o ölü yatmasını istiyor demk ki

0|0
    1|0
    • yorum yapğmaya zekan yetmiyorsa cevap verme !

• zekam yetmiyosa bu yaptığım ne ah canım benim para göz :D

Yükleniyor...