O da aynısını bana yaptı

Sürekli halasına giderlerdi ailecek ben de halasının oğlunu hiç sevmiyorum ve kızardım gittiklieri için samimi olmamasını istedim o da olmuyodu ama kızıyodum işte. Dedesi 1-2 ay önce gece kalp spazmı geçirdi ve yine halasın gittiler gece orda kaldılar dedesi annesi babası hastaneye tabi. Ben de inanmadım öyle birşey olduğuna. Küstük kavga ettik barıştık. Dün gece babamın kalbi sıkıştı ve gece mesaj attım ona. Aynısını yapacağını biliyordum ve aynısını yaptı bana. Ben ona hiç yalan söylemedim ama o bana 1-2 kere söylemişti ve yalancı çoban oldu malesef. Neden ben yaptım diye o da yapıyor.

Güncellemeler:
Babam da dedesi gibi anjiyo oldu bu arada.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• geçmiş olsun kardeşim..aileden güzel değerli bişi mi var? her lafı takarsan ve zor gününde anında olmayanlarla arkadaş olursan senin vay haline :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İti etmiş seni aileye mudahale etmeye ne hakkin var halasinin oglu akrabasi peki ya sen hicbir kan baginiz yok birdaha boyle sacma seyler yapma

0|0
    0|0
    • nasıl yok ben onun 2 senelik sevgilisiyim belkide kocası olacağım. Gayette karışırım

• Kocasi olsan bile muhtemelen dis kapinin dis mandali olarak kalacaksin 2 yilda ne? Ben 7 yildir beraber olan insanlar taniyorum senin kadar degiler. Kuzeniyke ayni kefeye koyma sakin kendini yoksa uzulursun

Erkekler Ne Diyor 1

• Kıskançlığın dibine vurmuşsun. Egoizm kötü birşey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...