Yurtdışına çıkacağım fakat bazı sormak istediklerim var

dün pasaport başvurusunda bulundum bir hafta içinde pasaportum elime ulaşıcak şimdiden online ucak biletini alabileceğim ve otel rezervazyonu yaptırabileceğim bir site arıyorum tripadvisor diye siteden denedim ordan bilet ücretini ödedikden sonra bileti nerden alacağımı bilmediğim için o siteden vazgeçtim bildiginiz siteler var mıonline ucak bileti ve otel rezervazyonları için? bu arada uçak biletini falan ailemin kredi kartıyla alıcam kendimin olmadığı için havayolları şirketleri herhangibir sıkıntı çıkartırlarmı?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• link buradan alabilirsiniz :) %100 güvenli thynin sitesidir bileti gişelerden uçuş günü alabilirsiniz. başkasının kredi kartı sorun çıkarmaz, sonuçta oraya kendi ismini veriyorsun kimlikle alınabilir :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim fakat ben thyden başkasının kredi kartıyla bilet alınca sorun çıkarttıklarını duymusdum kredi kartinin sahibinin onayı falan gerekiyormus heralde

• prag, belgrad, bosna hersek'in heryeri ve roma türkiyemden sonra gördüğüm en güzel yerler öneririm :)

• önce filipinler ardından londraya gitmeyi düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• www.booking.com

0|0
    0|0
Yükleniyor...