Vücut sıkılaştırma hareketleri?

Merhabalarr. Direk konuya giriyorum :D gecen seneden bu yana yaklasık 8 kilo verdim ki şu an bile 7 8 kilo faazlam var ama asıl sorun vücudumun yeterince sıkı olmaması. Bu konulardan anlayan biri varsa bana göbek bölgesi ve ust bacakları sıkılaştırmak için bir laç hareket önerebilirmi? Özeldende yazabilirim yardımcı olacak varsa

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• İlaç mevzularına hiç girme derim doğal olmayan şeyler bunlar. Her zaman doğallıktan yanayım ayrıca ilaç milaç geçici çözümlerdir ve sağlığına yan etkisi de olabilir iyisi mi sen bir spor salonuna yazıl derim. İşi bilen gözetmenler eşliğinde yapacağın doğru hareketler kafana göre takılmandan daha iyidir. Dövüş sporlarına meraklıysan eğer bir taekwondo'ya yazıl derim hem zevk alısın hem sıkılaşırsın. Neredeyse 1 aydır aekwondo'ya gidiyorum sarı kuşağım daha bir aydan bacaklarım taş gibi oldu mecazi değil xD

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Squat yap. Table pozisyonunda ellerni ensene koyup, karnına bakacak şekilde kalk yat

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• karın ve bacak haraketleri yapmalısın ama hepsi ağırlıklı olmak üzere. yani boş şkilde kendi vücut ağırlığın pek bir şey kazandırmaz

0|0
    0|0
  • Sıkılaşman için kas kütleni artırman gerek. Bu kadar net. Buda demek ki , ağırlık çalışmalısın. Salona gitmeden bu disiplini sağlayabileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben olurum sana yardımcı yaz

0|0
    0|0
  • Crunch, twisting crunch ve squat uygulayabilirsin. gunde 30-45 dk arasi.

0|0
    0|0
  • İlac ne bee. hareketle olur o

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • Ben yardimci olabilirim fitnes bilgim var

0|0
    0|0
  • kilo verme
    hafif kilo varsa, daha hoş oluyosunuz :))

0|0
    0|0
    • hafif ama vücudum hassas her yerim çatlıyor biraz sıkılaşmak gerek spor salonuna gidecek vakit bulamıyorum okulumdan

• sevgilim var dostum :D

• off ya.. :D ulan beğendiğim fizikte kızlar hep sevgilisi oluyo :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...