Alex Song ve Edin Dzeko Sizce Nasıl Futbolcular? Galatasaraya Faydalı Olurlarmı?

Galatasaray ın yeni sezon öncesinde bu oyuncular için Terimden onay aldığı ve bu iki oyuncuyla prensip anlaşmasına vardığı belirtiliyor. Geçen sene önüne gelen forveti olmayan yönetim bu kez ayni hatayi yapmayacak

0|0
015

En İyi Erkek Görüşü

• İki sene önce buradan bir arkadaş dzeko hayali kuruyordu gelmez dedik, geçen sene ibrahimovic hayal dedik gelmedi. Dzeko nun yıllık maaşını ödeyemez gs daha gerçekçi yaklaş gizli gerçi sen lucescu ve terime gizliden imzayı artırdın bunlara da artırırsın

0|0
    0|0
    • 2 sene önce Dzeko Manchaster Cityde oynuyordu ve o zaman pahaliydi. Mesala 2010 yilinda İnter Manchaster Unitedin Sneijder için yaptığı 45 Milyon Euro'luk teklifi reddetmişti ve 2013 yilinda Galatasaray almiştiki Dzeko Sneijder ya da Drogba ayarinda bir oyuncuda değil
      Lucescuya imza attirmadim sadece gelebilir dedim ama İmparator konusunda iddialiyim zaten Terimde yeşil ışık yakti istersen videosunu atabilirim☺

• Alex Song için herhangi bir kiralama bedeli ödenmeyecekmiş yillik ücretide verebilir Galatasaray zaten Hamit bile 3 Milyon alıyormuş ve gitti artik. Evet Galatasaray belki 15 Milyon verip oyuncu alamaz ama Dzeko ve Song o kadsr maliyetli oyuncular değiller.

• Song olabilir ama Dzeko avrupa kupasına gitmeyen takıma çok fahiş fiyat dışında gitmez

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Şayet gelirlerse faydalı olurlar kaliteli iyi oyuncular.

0|0
    0|0
  • terimin geleceği belli oluyo ahlaksız herif gene borcun dibine vurduracak kulübü başka adam yokmuş gibi gidip gidip bu adamla ilgileniyolar eğer terim gelirse bu senede maç izlemem ayrıca sinan gümüş gibi bir yetenek burak gibi bir kazmanın arkasında bekletildi yıllarca posası çıkmış dzeko gelirse yine o çocuğa yazık olur

0|0
    0|0
    • Terim gelirse bencede maç izleme çünkü siz Galatasaray ın eze eze maç kazandığı anlari görmeyi haketmiyorsunuz. İmparator gönderilmese 2011 den beri Şampiyon olan hala bizdik

• Fatih Terimin 3. Donemindeki maçlara bak sen ne zaman Real Madridi eze eze yendigini hatirliyorsun? Adam Galatasaraya 6 Şampiyonluk getirmiş o 4 yildizdan birini kendisi takmiş hala beğenmiyorsunuz. Size. Denizli gibi Prandelli adamlar müstehak

• o 6 şampiyonluğun 4 ünü hagi taktı her gittiğinde arkasında bir enkaz bıraktı bize gençlere değer verecek adam lazım terim gibi posası çıkmış adamlara milyon eurolar verdiren egosu tavan bir adam değil

• çok gönülden istiyorsun pembe olsun isterim senin adına :D borç morç hikaye gs nin marka değeriyle düzgün yönetimle kısa sürede düze çıkabilir gs...

0|0
    0|0
    • İmparator gelsinde Dzeko falan hiç umrumda degil☺

• fatih terim tahminime göre gelecek sezonun ilk yarısının ortası ve sonlarına doğru gs nin başına gececek...

• Hayaller, hayatlar..
    En az 2 sene kaliteli transfer yok cimboma..
    O borcu temizlemek kolay değil. Özellikle bağışla ekonomisini düzeltmeyi bekleyen Galatasaray için.

0|0
    0|0
    • Galatasaray ın borcu Beşiktaş ya da Fenerbahçeden fazla değil yanlış bilgilerle gelmeyin

• Uefa ne kadar borcun olduğuna karışmaz ne kadar zarar ettiğine karışır. Sen senelerce Şampiyonlar Ligine gidememiş takimlarin nasil transfer yaptığını açıklayamiyorsun mesala..
      Heleki İmparatorun dönüş haberleri size karabasan gibi geliyor ☺

• Hahahha imparatororunuz çokta tın :))
      Herif babasının dükkanı gibi kullanıyor cinconu. Sizde buna sevinin..
      Gerci ben geleceğine inanmıyorum ama olsun umut fakirin ekmeği :D

• Dzeko italyadan ayrilmaz mutlu oldugunu kendisi söylemiş ayrica milanda ciddi sekilde istiyor adami ama song gelebilir

0|0
    0|0
  • Edin Dzeko Yıllık ücreti yüzünden Galatasaray yönetimi sıkıntıya sokar oyuncu Avrupa liginde de mücadele etmek isteyebilir o yüzden bu transferin gerçekleşme oranını çok düşük görüyorum.

Song haberleri gittikçe artıyor 2 sene West ham forması terletti şanssız sakatlıklar yaşadı çıkış yolu olarak adresi Türkiye olabilir.

0|0
    0|0
  • Alex Song olabilir çünkü orta sahanın tam ortasında oyunu kuracak sağlam fizikli ve top rakipteyken top kesecek fizikli bir futbolcuya ihtiyaç var. (Aslında bizim Meloya ihtiyacımız var)

0|0
    0|0
  • Gs bu sene sadece lig ve ziraat da var o yüzden eldeki kadroyu tutup türk bir teknik adamla anlasmali.. Şampiyon yapar.. Zaten kira ya fideler de geliyo.. Telles Buruma Dzmaili gibi..

0|0
    0|0
  • Dzekonun gelmesi zor gibi Avrupada olmayacak olmamız büyük sorun ama Alex songuda beğenmiyorum ben

0|0
    0|0
  • Dzeko gelmez

0|0
    0|0
  • Türkiyeye hep bitik yaşlı yıldızları getiriyorlar işte pek faydası olmaz. Bizim Emre Mor gibi gençleri yetiştirmemiz lazım. Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • Gs ikisinide alamaz boşa hayaller kurmayın.

0|0
    0|0
    • Gs hayatta kupayi alamaz boş hayaller kurmayin asdfgh

• Ben diyecemi dedim transfer sezonun bittiği gün bana özelden yazarsın haklıymışsın diye.

• Gs'nin çok pahalı transferler yapabileceğini düşünmüyorum önümüzdeki sezon için.

0|0
    0|0
  • alex song alınması gereken bir oyuncu defansif orta sahaya çok ihtiyacı var takımın.
    dzeko iki ayağına da kullanabilen bir forvet ancak benim pek hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
    • Songu hiç bilmiyorum ama baktim Arsenal ve Barçada falan oynamiş ama benim gönlüm Melodan yana

• melo yu daha almazlar sanırım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...