Gece başınızı yastığa koydunuzda neleri sorgularsınız?

Gece başınızı yastığa koyduğunuz da neyi düşünürsünüz ? İnsanların %90'ı bunu yapıyormuş..Yani yapılan bir araştırmaya göre böyle imiş:)

Ben genel de keşke öyle söylemeseydim,ona öyle davranmasaydım,şu işi şöyle yapsaydım daha iyi olur diyorum kendi kendime..Bazen de onu düşünüyorum..Bİr şeyler düşünmeden geçmeyen gecem olmaz..Hemen uyuyamıyorum kafa mı sürekli bir şeyler kurcalar ya sizin ? Yorumlar..

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• sürekli hayal kurarim. kücüklügümdede böyleydim. Sonralari bu özelligimi kaybetmistim. 36 yasindan sonra yine hayal kurmaya basladim, bir nevi mutluluk oyunu oynuyorum. Bu siralar hayalimde kendime bir sevgili yaptim onunla cok iyi anlasiyoruz, karsilikli cok güzel sohbetler ediyoruz, yemege gidiyoruz, kosuya gidiyoruz, bir bankta oturuyoruz. Hayal kurmak cok güzel, gerceklerden uzak, herseyden uzak.. ve sonrasi hep uyumak istiyorum, uyandigimdada yataktan hic kalkasim gelmiyor, saatlerce kaldigim yerden hayal kurmaya devam ediyorum. En sinir oldugum seyde beni hayal kurarken telefon ya da kapi zilinin calmasi, cogu zaman telefona ve kapi ziline bakmiyorum, hayal kurmaya devam ediyorum. Sevgilimi istedigim tarzda giydiriyorum, ona istedigim sözleri söylettiriyorum, ona hosuma giden bir isim koydum. dünya umrumda degil, günde bir ögün yemek yiyorum kalkabilirsem yataktan, sonra mecbur kalirsam alisverise cikiyorum. uyumadan önce hayal kuruyorum saatlerce, uyuyunca güzel güzel rüyalar görüyorum sanki gercek yasiyormusum gibi oluyor, uyaninca gene saatlerce hayal kurmaya devam ediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Genelde geleceğe dair planlarım .ş

1|0
    0|0
  • Ben bu yaşa geldim de niye hala bir yere gelemedim..yerimde sayıyorum diyorum..

sonra da kurallarına göre oynamadın sen kaybettin diyorum kendime işaret parmağımı uzatıp kahkahalarla gülüyorum.

0|0
    0|0
  • Çok yemek yedim mi acaba bugün der günün kritiğinin ardından yarının planını yaparım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 Günahlarımı

2 sevdiğimi

3 geleceğimi

4 hayallerimi

0|1
    0|0
  • sıcacık bir yatağım var derim önce sonra yarın ne yapacağım diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • daha dün neler yaptığı hatırlamaz iken şöyle geriye bir bakıyorumda koca 28 sene geçmiş ve hiç birşeyde anlamış değilim bu hayattan hayat bana göre çok güzel, ama bir okadarda çok saçma bence

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Muzik olmali muzik diyorm kendi kendime kulakligi takiyorm ve onu dusunurken uyuya kaliyorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...