Yüzme bilen arkadaşlar bakarmısınız?

yüzme kursuna gidiyorum kulac felan atmayı ögrendım iyice aza biraz işim kaldı suyun ustunde durmayıda çözmek üzereyim. size soracagım soru şu mesela suya atladık veya balıklama atladık nasıl cıkıyoruz yukarı suyun altında? ayakları normal kulaç atarkenki çırptıgımız gibi mi çırpıyoruz? kolları a kulaç gibi değilde ikisini aynı andamı çırpıyoruz önden geriye dogru?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yukari cek kendini

0|0
    0|0
    • nası çekcem

• ne dıyosun ya

• Off ictinmi naptin kizim. tamam kib ya

En İyi Kız Görüşü

• Kulac atmana gerek bile yok baliklama atladin diyelim normal bir sekilde ayaklarini cirpmaya devam et nefesini iyi ayarla gidebilcegin yere kadar suyun altindan kollarini one uzat sonra yuvarlak yaparmis gibi kollarinla kendini one ittir ondan sonra kafani yukari kaldir ve yukariya dogru yuz :)

0|0
    0|0
    • canım kulac atmana gerek yok dedin ya işte bende onu diyorum su altında zaten kulac atılmaz sanırım dediğin gibi kollarımla yuvarlar yapıyomus gibi yapcam sanırım. kafaı ne tarafa cevırırsem o tarafa mı gıdıyorum yanı anlamadım

• Canim ornek veriyorum sag gitmek icin sag elini sag yana dogru uzat (avuc icin kapali olsun) elini sola dogru ittir kafanida sag cevir bu arada ayaklarinida cirpmayi unutma :) suyun altina yatmak en zorudur bide onu dene dusun ben dogma buyume İzmir cesmeliyim hayatim denizin icinde gecti halada oyle ama en son ve en zor ogrendigim seydi 9 yasina kadar usta yuzucu olmustum tuple dalis yapmistim ama hala yere uzanamiyordum suyun altinda 15 yasinda anca cozdum :)

• ay yok canım ya ben suya atlayım cıkayım baska bişe istemıyorum yatmak felan :D

Erkekler Ne Diyor 5

• alttan çıkarrken ayaklarını normal aşağı çırpıyorsun yüzeye çıkınca o kadar hızlı yapmana gerek yok zaten kendin keşfedersin

0|0
    0|0
    • aşağı cırpıyosun derken? normal yuzuyomus gibi cırpmıcammı işte

• tamam onda sorun yok. ayak çırpma normal su üzerinde yüzermiş gibi çırpıyoruz. kolları da sanırım öne doğru uzatıp arkaya dogru yuvarlak yapıyoruz kendıme dogru dışa dogru yanı

• Yukarı doğru kurbağalama yüzerek çıkarsın. Kafanı yukarı kaldırıp ellerin hazır olda gibi ayaklarını çırparak çıkarsın. Kısaca suyun altında nefesini vermediğin ve aşağıya doğru bir harekette bulunmadığın sürece su atar dışarı yani seni

0|0
    0|0
    • eller hazırolda nası ya oynatmıcammı elleri

• hmmm anladım ayakarımıda normal su ustunde cırptıgım gıbımı cırpayım yoksa içerden dışarı dogru savurarakmı

• Ellerin rahat olacaksa su üstündeki gibi

• Suyun içindeyken kafanı yukarı çevir ellerle ayaklarla yukarı çek kendini su kaldırır zaten. Çıkarken kulaçtakinden biraz daha fazla açabilirsin bacaklarını..

0|0
    0|0
    • Nası yanı son dediğin kısmı anlamadım cıkarken kulactakınden fazla bacak mı aççam

• Kulaç atarken de bacak çırpılır ya onu demek istedim de anlaşamadık her neyse artık :)

• aynen :) neys işte toparlayalım konuyu özetleyelım, suya atladıktan sonra ayaklarımı normal su ustunde nası çırpıyosam öyle çırpıcam, ellerimi de ılerden kenıme dogru daire şeklınde cekcem demı dogrudur :)

• Hayır başının önündeya ellerin yüzgeç gibi çırpıcaksın kollarını

0|0
    0|0
    • nası ya anlamadım

• Rica ederimm zeki kadjn 😉

• :) ne demek

• kafanı yukarı yonlendırıyosun cıkıyosun öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...