Emre Mor sıkı bir Galatasaray'lı çıktı. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Emre Mor'un annesi: "Emre iyi bir Galatasaray taraftarı"

Milli Takım'ın yeni yıldız adayı Emre Mor'un annesi Güzela Bekirov CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Duygu Demirdağ ile İnsanlık Hali programına bağlandı. Emre hakkında samimi açıklamalarda bulunan Bekirov, Emre Mor'un Galatasaray taraftarı olduğunu da belirtti.

1|2
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aslan parçası ya, Helal olsun Emre'ye

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslanım benim, inşallah turnuvadan sonra Fatih Terimle beraber Galatasarayımıza gelir.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Genelde yurtdışındaki Türklerin çoğu Galatasaraylı oluyor bunda şaşırılacak bir şey yok. Galatasaray Avrupa takımı.

1|1
    0|0
  • İnşallah Galatasaray onu transfer eder. Geleceğin yıldızlarından biri, bu fanatikliğini kullanarak kadromuza katmalıyız Emre Mor'u. Sonuçta Türkiye'nin en iyi, en büyük takımıyız. ☺

1|0
    0|0
  • Bu çok iyi bir haber ama Türkiyeye gelirse herhangi bir yaşında kariyeri başlamadan biter eminim burada kendini geliştiremez anca aşağı düşmemek için aynı çizgide devam eder burası Türkiye futbol oynanmıyor malum.

1|0
    0|0
  • Avrupada çoğu türk Galatasaraylı zaten şaşırmadım

2|0
    0|0
  • Fatih Terim turnuvadan sonra onu da alıp Galatasaray'a gelecek, çocuk gerçekten mükemmel oynuyor.

1|1
    0|0
    • İnşallah ya. Allah söyletti herhalde.
      Öyle birşey olsa dünyalar benim olur valla :)

• Emre Çolak'ın gitmesine ben de çok üzüldüm kahroldum desem yeridir. Çok yetenekliydi kullanamadık. Umarım daha iyi yerlere gelir.

• Gör bak çok kısa sürede Ardadan bile daha iyi ve daha ünlü olacak orda.
      Bizde Ribery de olduğu gibi uzaktan gıptayla bakacaz Emre Çolağa.. :(

• Öyle olsa bile istediği ücreti görünce transferinin ne kadar zor olduğunu anlarsınız

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olması şaşırtmadı açıkcası beni :) Türk futbolu için gelcek vaad ediyor inş başarılı olur.

0|0
    0|0
  • Bosuna kanim isinmamis :)

1|1
    0|0
  • Doğru yolda

1|0
    0|0
  • Bir ara da Sergen Galatasaraylıydı

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • Sevgi karın doyurmuyor. En çok para veren takımı seçer, Galatasaray'da sadece sempati duyduğu takım olarak kalır pembeli arkadaş.

0|0
    0|0
  • Ben Fenerliyim

0|0
    0|0
  • Avrupa zaten galatasaraylı şaşırmadım

0|1
    0|0
  • Bu işler paraya bakar oda Galatasaray'da yok 😄😄

0|0
    0|0
  • Boşuna ümitlenmeyin parayı veren düdüğü çalar 😏