İnsan bu küçücük şeyden dolayı birinden kopar mı?

Geçende de sormuştum. görüştüğüm biri var.duygularını yıllardır saklayıp açıkladıktan sonra tam sevgili olamasakta bir süredir flört ediyorduk.şu an babası ağır hasta.kendi işlerinin yanı sıra onun işlerine de bakmak zorunda.bir gün mesaj attığımda cevaplamadı,ertesi gün mazereti babasının işlerine bakması olduğunu söyleyince bir mesaj atmak için 1dk bile yok muydu diye sorun ettim.ve şu aralar görüşmesek iyi olur,sen bu zor günlerimde destek olmuyorsun,anlayışsızlığın için sağol dedi.bende biraz alttan atıp cevap yazdım hiçbir şey yazmadı.4gündür mesaj atmıyor.bende atmadım.her fırsatta beni çok sevdiğini söylüyordu.ama sanırım benden vazgeçti.insan bu küçücük şeyden dolayı birinden kopar mı?bir daha aramaz mı?ne dersiniz.cevaplar için teşekkürler..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kızım adam saglıklı dusunemıyor kı ıste ıcı dolu patlayacak yer aramıs sana catmıs ve ınadından da gerı domuyordur sımdılık

0|0
    0|0
    • inatçı demekki

• ne bılım ya burdan ole anlasılıyo elemanı tanıyan sensın

Erkekler Ne Diyor 2

• aile ile sevgiliyi ayıramıyorsa bence bir yol olmaz,hadi evlendin eve gelmedi aramdı ve cevap babam hasta ? olur diyorsan devam et derim...

0|0
    0|0
  • afra tafra yapan kızlara tahammülü olmayabilir. gerçekten alttan aldığına emin misin?

0|0
    0|0
    • evet haklısın yazdım,böyle davranma seninle kötü olmak istemem dedim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sence bencil davranmıyomusun hastalık bu trip yapcak zaman mı .

Ara babasının halini hatrını sor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...