Fatih Terimi milli takımda başarılı buluyor musunuz? Neden?

Şimdi galatasaraylı arkadaşlar bana tepki gösterebilir ya da direk savunabilirler ama su bir gerçek avrupa şampiyonasina tesadüf eseri gidiyoruz. Kazak golü olmasaydı play of oynayacaktik ve orada ki herhangi bir takım bizi patates edecekti. Hal böyleyken tesadüf ve şans eseri bir takım başarılar kazanilirken 80 milyonluk avrupa ülkesinde milyonlarca liralık futbola yatırım yapılırken 10 milyonluk Belçika kadar Bosna Hersek kadar top oynayamiyorsa bir takım ve buralara geliyorsa bu şans eseridir. Böyle bir haldeyken neden hala adamcilik yapılır neden hala torpil geçilir bazilarina anlamamak elde değil. Nerde Yalçın Ayhan nerde Ersan Gülüm nerde Ömer Ali Şahiner. Ne işi var bu ozan tufanin milli takımda ne işi var semih kayanın ahmet calık ın

0|2
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak başarılı buluyorum evet Türkiye'ye kimler geldi kimler geçti çoğu birşey yapamadı çok üst düzey başarıla bekliyorsak zor kulüp bazındada ülke bazındada bir Galatasaray'ın uefayı aldığı kemik kadro ile 2002 dünya 3. lüğü var birde 2008 avrupa şampiyonası 3. lüğü. Fatih Terim'den öncekilerde başarılı olamadı hatta bu kadar bile oynatamadı biraz eleştirmek için eleştirmeyelim kimi alsa x niye yok diyecektik evet belli konularda haklısın ama Semih Kaya formda bir Kaya diğer saydıklarından çok daha iyi oyuncudur diğer konularda haklılık payın var ama yani biz kupa bekliyorsak tabi başarısız şu grup bile çok zor sen düşün.

0|0
    0|0
    • Semih Kaya mehmet battal gibi bir forvet oyuncusu ile bile mucadeleye giremeyen girsede kaybeden bir oyuncu kardes her yeri formda olsa ne olur ki neresi formda yapma Allahıni seversen. Yalçın Ayhan üç buyuklerden birinde oynasydi kimse onu yere göğe sigdiramazdi ama basaksehirde oynadığı için rağbet görmüyor. Neden görmüyor onuda anlamadım adamlar avrupaya gidiyor bu yıl?

• İtalyada Fiorentina'yı çalıştıran Fatih Terim burada güzel sonuçlar elde etmiş, İtalya kupasını almak üzereyken kovulmuş (Başkan Gori ile ter düştüğü için) takımı İtalya kupasını almıştır. Akabinde Milan'ın başına geçmiş, kötü sonuçları nedeni ile (Futbolcuların istememesinden dolayı) gönderilmiştir. Milan'dan kovulabilmek için önce Milan'a teknik direktör olabilmek gerekir. Şu an Milanın 1 günlüğünede olsa td olmak için can atan o kadar çok hoca var ki)..

• @victorvondoom Kesinlikle öyle ama korkudanmıdır bilmiyorum sırf eleştirmek için eleştirenler var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Yazdıklarının hepsine katılıyorum kadroda görmek istediğim 3 ismi de yazmissin

Sonuç odaklı bakanlar için bu şampiyonaya katılmak başarıymış , neymiş efendim neredeyse eleniyorken son maçları kazanıp çıkmışız
    Arkadaş bu takim izlanda gibi takimin gerisinde kaldı. Bu grupta 3. olmak basari mi? İlk maçlarda gelen giden 3 atarken Terim yokmuydu

0|2
    0|0
  • Adanasporluyum ve Fatih Terim'i bir hemşehirlisi olarak çok severim. Başarılarıda takdire şayandır.
    Bu çamur atma işinden vazgeçin.

0|2
    0|0
    • Ne başarısı son dakika golleri olmasaydı play of oynayacaktik uyan kardes uyan? Hangi dünya kupasına gittik Terimle hangi avrupa Şampiyonası var 2008 den başka oynadığımız?

• Evet Terim badem gözlü filan değildir... Terim size antipatik gelebilir, Terimi sevmeyebilirsiniz ama sırf hoşunuza gitmiyor diye bu adama burun kıvıramazsınız. Eğer bugün"şerefli mağlubiyetler"ile kendi kendimizi avutmuyorsak bu Fatih Terim sayesinde. Terim, milli takımı ilk defa avrupa şampiyonasına taşıyan ve bu ülkeye avrupadan bir kupa getirebilmiş tek antrenör. Bundan yıllar önce Avrupa kupaları kimsenin umrunda bile değilken, kimsenin oralarda başarılı olmak gibi bir gayesi yokken, bugün Türk takımları en azından Avrupa'da başarılı olmayı hayal ediyorsa bunu Terim sağladı.
      Türkiye U-21 takımını Akdeniz oyunları şampiyonu yapmış, Türk milli futbol takımını ilk kez avrupa şampiyonası finallerine taşımış,1996-2000 yılları arasında çalıştırdığı Galatasaray'ı dört kez üst üste şampiyon yapmış, Uefa kupasını kazandırmıştır..

• İtalyada Fiorentina'yı çalıştıran Fatih Terim burada güzel sonuçlar elde etmiş, İtalya kupasını almak üzereyken kovulmuş (Başkan Gori ile ter düştüğü için) takımı İtalya kupasını almıştır. Akabinde Milan'ın başına geçmiş, kötü sonuçları nedeni ile (Futbolcuların istememesinden dolayı) gönderilmiştir. Milan'dan kovulabilmek için önce Milan'a teknik direktör olabilmek gerekir. Şu an Milanın 1 günlüğünede olsa td olmak için can atan o kadar çok hoca var ki)..

• Fatih Terim'i gram başarılı bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • İstenilen şeyi verebildiği için başarılı. Kadromuz genç ve dinamik. Uzun vadeli şeyler yapabilseler ben razıyım beklemeye

0|0
    0|0
  • 9 gün sonra göreceğiz

0|0
    0|0
  • Başaralı Buluyorum

0|0
    0|0
  • başarı gelmez benzer şeyleri bende düşünüyorum seninle

0|0
    0|0
Yükleniyor...