Ramazanda nasıl bir program yapacaksınız (fitnesçılar) hangi programı izleyeceksiniz?

Ramazanda nasıl bir program yapacaksınız (fitnesçılar) hangi programı izleyeceksiniz?

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ramazanda ister istemez bazı kayıplar olabiliyor ama doğru program ile bunlar en az düzeye indirilebilir, hatta kayıplar sadece yağdan yaşanabilir. Şöyle ki normalde 4-5 gün çalışan biri Ramazan'da bu çalışmasını 3-4 güne indirmeli. Ayrıca yine aynı programla çalışmaya devam etmeyi de önermiyorum. Göğüs+Kanat birlikte, Omuz+Arka ve Ön Kol birlikte, Bacak+Karın karın da birlikte olmak üzere haftada 3 belki 4 gün gidilmesini öneririm. Ben de böyle bir programla 2 ya da 3 göğüs ve kanadı birlikte giricem.5x6 ile yapabildiğimin alabildiğim en ağırı almaya çalışıcam. Ayrıca iftarı ara öğün gibi düşünüp (biraz çorba, makarna, pilav ve hurma) karnı çok doldurmadan gidip sporumu 45-50 dakikada tamamlayacağım. Asıl öğünümü spordan sonra yapmayı planlıyorum. Sahurda da kahvaltı tarzı beslenme ile en azından Ramazan'ı koruyarak geçiririm diye düşünüyorum.

Geçen sene bunları uyguladım. Hem de stajım vardı ve sabah 5:50'de kalkıyordum. Günde 5,5-6 saat uyku ile orucun 15-16 saatini ayakta geçiriyordum.3 kilo civarı verdim ama çok büyük çoğunluğu yağdan oldu. Ölçü kaybı ya hiç olmadı ya da Ramazan sonrası 1-2 hafta içinde geri kazandım ki farkedilmedi.

0|0
    0|0
    • kac senedir yapıyorsun ve ayrıca
      sureklı sunu bunu onerırım demıssın takıp ettıgın bırı ya da okudugun sayfa vs vs yanı bunları nerden hangı kaynaktan ogrendın

• KAYİPLİ ama yagdan kaybetsek cok guzel olur en azindan benim icin

• O da bonus olur.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...