Aziz Yıldırım sizce başarılı mı?

Aziz Yıldırım sizce başarılı mı?

Aziz Yıldırım geldiği günden bu yana yaptıkları ile başarılı mı , başarasız mı? aynı zamanda artık gitmeli mi ,?

• ewet başarılı
    23% (5)32% (12)29% (17)Oy Ver
  • hayır başarısız
    77% (17)68% (25)71% (42)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dewam edecekmiş

0|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

• Başarılı.

0|1
    0|0
    • bir bayan olarak enteresan düşünce.

• Ego yok adamda, çalışanlarına dahi alt, üst tabaka demiyor ben bunu başarıya bağlıyorum.
      Fenerbahçe için yaptığı onca güzel şey var, ruhunu vermiş bir adamdan bahsediyoruz.

• fenere bağlı , basket ve amatör branşta cıta yükseltti. ama futboldaki hüzün ve rakiplere sert sözler eleştirilmesinin nedeni.

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeye verdiği zarar umrumda değilde Türk futboluna hatta sporuna zarar veriyor yıllardır kesinlikle bırakmalı. Başkanlığı boyuncu hemen hemen hiç maddi zorluk yaşamadan hep en zengin takım olan ama en çok GS şampiyonluğu hatta en çok kupa kaldıran takım olarak GS yi izlemesi bunun içinde avrupadan 2 kupada var FB nin avrupada elle tutulur başarısı olmaması ligde bile pek başarılı olamaması karşısında başarılıysa kalsın yok diğer dallarda basket su topu hentbol başarılı deniyor %90 maddi manevi futbola bağlı kulüplerde %10 luk kısımda başarılıysa benim için kalmasında sakınca yok ama zarar veriyor adam spora.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 20

• Neye ve kime göre...

Aziz Yıldırım, egoist ve çıkarcı bir insandır; gururludur ve burnundan kıl aldırmaz. O kadar fevri kararlar vermiştir ki; ama gelin görün ki adam varını yoğunu bu kulube adamıştır, Beşiktaş-Galatasaray-Trabzonspor kuluplerinde Süleyman Seba, Fikret Orman, Özhan Canaydın, Adnan Polat ve Aziz Yıldırım dışında son 2000lerde göreve gelmiş ve para yememiş kimse yoktur, üstüne üstlük kulüpleri de iflah edilmez hale getirmişlerdir. Ben böyle düşünüyorum, Aziz Yıldırım kulubü için çalışıyor orası net; cebinden para bile verip futbolcu alıp getiren birisi. Ama malesef bazı konularda o kadar haksız ki...
    Ersun Yanal'ı bilmem hangi teknede işte birileriyle görmüş de, yok ahlaki değerler neymiş de falanmış felanmış... O yüzden de getiremezmiş; bunları düşünmeyip getirmese banko şampiyon takım seneye yine. Çok çok titiz, takıntılı ve de farklı biri. Ben kendisine saygı duyuyorum ve Fenerbahçe kulubüne yaptıklarını bir kez daha başkasının yapamayacağını düşünüyorum. Tek problemlem, fazla fevri, çıkarcı ve de şanssız olması. Belki birgün hayallerine kavuşur, kimbilir...

0|1
    0|0
  • popilist konuşuyor insanlar ve tepkisel birazda, fenerbahçe ve bu tarz kuluplerde bir başkanın bir teknik adamın başarısız olarak başta kalması zordur... taraftar sayısı 3-5 değildir bu kuluplerin... örneğin bir ts ve bjk de yıllarca şampiyonluk gelmese bile başkanlar durur pekala ama fener ve gs de böyle bir şey imkansızdır... başkanlığı döneminde yanlış işlerde yapmıştır kuşkusuz ama sırf futbol için bile konuşsak getirdigi şampiyonluk sayısı tüm ts nin aldığı şampiyonluk kupasını kadarını kendi döneminde getirmiştir, beşiktaşın şampiyonluk kupasının ise 3 te birinden birazını kadarını sırf kendi döneminde getirmiştir, gs nin şampiyonluk kupasının ise 3 te birinden biraz azını getirmiştir... aynı sürelerde başkanlık yapmış diger kulup başkanlara bakın aynı rakamlar yoktur...

0|1
    0|0
  • Bazı konularda çok başarılı 😀😀

Fener taraftarının yarısından fazlası sevmiyor bu Ada'mı artık gitmeli

0|1
    0|0
  • Tesisleşme de bir numara
    Futboldışı sporlarda da Türkiye'de bir numara

İş Futbol olunca sıfır

1|2
    0|0
  • Son aylarsa en cok sovdugum kisiler arasinda

0|1
    0|0
  • Bir GS li olarak evet

1|1
    0|0
  • Evet başarılı onun döneminde 21 kupa kazandık :D

1|0
    0|0
  • Bence basarili onun
    Sayesinde galatasarayimiz bir suru
    Kupa kazaniyor aziz bakani kimseye yedirmeyiz 😂

2|0
    0|0
  • Tarihin en pahalı kadrosuyla şampiyon yapılamamış üzerine bir ayağa çukurda olan Galatasaray'ı bu sezon hiç yenemeyip 1'te kupa kaybetmiş ve daha geçmiştede niceleri nesi başarılı

1|0
    0|0
  • ne başarısı istifada bir hizmettir..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin en başarısız başkanı

0|0
    0|0
  • son 2 yıldır futbolda kupa alamadı ama spor alanında başarısız denilmesi bence hatalı.

0|0
    0|0
  • Yalancı birde yargıtaydan af çıkarsa bırakacağım diyordu

0|0
    0|0
  • ewet başarılı :D

0|0
    0|0
  • Başarılı ev başarısız.

0|0
    0|0
  • Evet basarisizlikta çok başarılı

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım, isterse fenerbahçe tarihinin en başarılı başkanı olsun gitmesi gerekir. başarısızsa zaten gitmesi gerekir. çünkü koltuğa yapıştı gitmiyor. benim fikrim bu yönde.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin başarılarından belli değil mi? 😄 UEFA ceza aldı gidemedi Avrupa'ya iki yıl kupa denen birşey yok zaten ortada kaç yıldır bir kaç başarı dışında ben pek bir başarı göremiyorum kadroya bak sonuca bak başarı buysa eğer en başarılı benim 👍👍

1|0
    0|0
  • Tek başarılı olduğu konu başarılı olacak başka kişilerin önünü tıkaması.

0|0
    0|0
  • artık bırakmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...