PROTEIN TOZU KULLANIMI HAKKINDA?

Merhaba arkadaslar. yaklasik 3.5 4 ay oldu spora baslayali. yememe icmeme de maksimum seviyede dikkat ediyorm. fazla kilolarimi baya baya verdim. gobek baya gitti. Şu an 182 boyunda ve 85 kiloyum. gogus bolgesinde ve kollarda yavas yavas sekillenmeler basladi fakat disaridan besinlerle yeterli proteini alamiyorum. protein tozu kullananlar etkilerinde bahsedebilir mi?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Sagliksiz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• protein tozu + creatin. sonra köpek gibi yemek yeyip köpek gibi basmalısın hırs lazım. ton balıklı makarna günde 1 tencere yediğimi bilirim :D

0|0
    0|0
  • Toz takviyedir beslenmeyle birleşmezse bir boka yaramaz bu spor zengin sporudur

0|0
    0|0
  • Tavuk yiyince neyse protein tozu da ayni mucize bekleme

0|0
    0|0
    • Ya haklisiniz tabiki mucize beklemiyorum ama soyle soyliyim mesela bu sekilde vucudumda 1 ayda farkedilir degisiklikler oluyo. gunluk belkide 50 60 eb fazla 70 gram protein alabiliyorm ve sanirim 130 140 grami gormem gerekiyormus. yaklasik aldigimin 2 kati yani. bu bariz gozle gorulur bir fark olusturur mu?

• Ya 2 kata falan gerek yok 3.5 ay oldu diyorsun 100 kilo benche girmiyorsun sana gunluk 90-100 gram protein yeter

• Protein tozu denilen madde sadece besin desteğidir abartıldığı gibi şişirme yapmaz sadece senin besinlerden sağlayamıyorum dediğin besini protein tozundan sağlarsın dozunda alındığında hiçbir zararı yoktur

0|0
    0|0
    • Sanirim siz kullandiniz. peki biraz farklilik ve degisim goruluyor mu?

• Protein tozunu nasıl kullanacağın hakkında salondaki antrenörlerden yardım alırsın abartmadan ağır ağır başla :D

• Tabikii. tesekkrler:)

• Proteini Alıcaksan Bol su iç Karaciğeri yorabilir çok yormaz çünkü Amino Tribilus vb. kullanmıyorsun

0|0
    0|0
    • Evet okumustm cok su icmem gerektigini 3 4 litre yeterli sanirim demi. peki bariz farkini gorebilirmiym

• Mucize İksiri değil Protein Tozu Zaten Normal Günlük proteğin miktarını karşılıyor.. Önemli Olan

İşlemek Büyüme Antremanı istiyorsanız : Az Tekrar Çok Ağırlık
      Şekillenme ve Parçalanma istiyorsanız : Az Ağırlık Çok Tekrar
      Ne yaparsan Yap En iyi Şekillenme Antremanı Street Workout Olduğunu Tüm Dünya Bilir zaten.. O yüzden Önerim Büyüme Antremanı yap Şişir kendini.. Sonra Workout ile bağdaştır

• protein tozu zararlidir kullanmayin..

0|0
    0|0
    • Ya bunu bn de cok duydjm vr biraz arastrdim. kimileri oyle diyor kimisi boyle

• aspartam var içinde mesela.. dünyanin bircok yerinde yasaklanmis birsey.. saglikli diyenler tamamen maddi çıkar amaciyla soyluyorlar.. onlara kanma.. bundan birkac yil sonra bir saglik sorununa sebep olursa hiçbiri sorumluluk kabul etmez.. dogal yoldan almaya calış yinede sen proteini..

• Şu an tavsiye etmem. kreatini oneriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...