Kupa mücadelesi verecek milli takımlardan birinde oyuncu olsaydın kendini nasıl motive ederdin ve ilk amacın ne olurdu?

İstediğin ülkeyi seç kupaya katılan. kendini nasıl motive ederdin nasıl hazırlanırdın? İlk amacın ne olurdu?
Kendini göstermek, gol kralı olmak, şampiyon olmak vs vs...

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• kupaya katılmazdım takım şampiyon olurdu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hirvatistan turkiye macinda ki semihin attığı golden sonra yaşadığı o duyguyu yaşamak isterdim ben ya bu her şeye bedeldir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• kendimden söz ettirmek isterdim muhtemelen, hedefim olarak şampiyonada gol kralı adayları arasnda olmak gösterilmek, attığım enfes golle dünyanın çeşitli ülkelirnde enfes gol diye bahsedilmek, kendim ve oyunumla zaten iyi oldum mu şampiyonlugada yürürüz zaten :D

0|1
    0|0
  • kendim için oynardım
    oynadıgımdan zevk alırdım ya :))

0|1
    0|0
  • Kendimi göstermek ve büyük bir takıma gitmek isterdim ama Türkiyede yetişmiş bir futbolcu kendini gösteremez kolay kolay çünkü adam toros kullanmasını biliyor arabanın o olduğunu sanıyor. Ferrariyi verirsen bir anda motoru eline alır anca :D

0|1
    0|0
  • Birkere şahsi değil vatanı düşünürdüm bayrağımı halkımı en öncesinde namusum ve şehirlerim için oynardım bir nebze Mutlu edebilirim diye

0|1
    0|0
  • İlk amacım tribünlere , reklamlar da oynamak olurdu

0|1
    0|0
  • Fransa'dan griezman I'm diyelim yetenekliyim elimden gelenin fazlasını yaparak ülkemde kupayı kaldıracağım

0|1
    0|0
Yükleniyor...