Aksam yemegi sonrasi spor?

Isten cikinca cok bitkin oldugum icin hemen spora gidemiyorum. Eve gelince de aksam yemegi yemeden duramiyorum. 1 veya 1:30 saat sonra yani saat 20:00 - 20:30 da spor salonuna gidip 22:00-22:30 a kadar spor yapiyorum eve gelince bir armut veya muz ve yarim su bardagi yagsiz sut iciyorum. Kaslarim gelisiyor ama gobek ve yaglarimdan pek gitmiyor. Ayrica kilom da degismiyor. Sanirim programim yanlis. Sizce spor ve beslenme programimi nasil yapmaliyim ? Isten cikar cikmaz ac karinla gitsem daha mi uygun olur ? Ya da isten cikmadan hafif atistirip mi gitmeliyim?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• aç karnına gitmek zaten kan şekerin düşüyor bide spor yapınca tam düşer iyi yapmazsın hatta kas kaybı olur.karının kıllı ise kılları aldır.yağzıs sütü 1 bardağa çıkar.karın kasları egzersizlerine daha fazla önem ver daha fazla yap. ve şunu unutma karın kası diğer kaslara göre geç gelişir sen ne zamandır karın çalışıyorsun?

0|0
    0|0
  • eğer programını boy ve kilonu atarsan yardımcı olmaya çalışırım...

0|0
    0|0
    • Teşekkürler,

Boyum 1,68 kilom 68

• boy kilo fena değil... spora gitmeden 45 dakika öncesine kadar hafif bir atıştırma(özellikle protein içeren) kan şekerinin aşırı düşüşünü engeller ve yağ yakımına karşı oluşan şeker direncini kırar... aynı zamanda yüksek kalp ritimli kardiyo veya hitt adı verilen periyodik yüklemeler yaparsan kilo problemini çözersin... birde karın kasları zor gelişip(daha doğrusu zor ortaya çıkar) çabuk eski görüntüsünü alır çok takma spora devam her türlü olumlu sonuç alırsın...

Yükleniyor...