Çocuğunuz olmasını cok ıstedıgınız zamanlar oldu mu ?

Geçen akşam fılm ızlerken fılmde geçen bı sahneye çok duygulandım bır baba oglunu omzuna yatırmıs bırlıkte uyuyorlardı..sımdı dıyeceksınız bunda ne var.ama hıc dusundunuz mu boyle durumlarda hep bı cocugum olmasını daha cok ıstıyorum nedense. Henuz 19 yasındayım sevgılım bıle yok daha egıtımım var tabıkı :) bende mı sorun var acaba sızde boyle hıssedıyor musunuz ? Belkı de kardesım olmadıgındandır ya da babam yanımda olmadıgındandır..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• en çok istediğim şeylerden birisi ama öncelikle bir anne bulmak gerek :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Uslu-tatli-zeki bebekleri gorunce aynisindan istiom

0|0
    0|0
  • Bende çocuğum olmasını çok istiyorum ama evlenmek istemiyorum. Sanırım evlat edinecem.

0|0
    0|0
  • bigün evlenmeyi istersem 1. neden çocuk olacaktır

0|0
    0|0
  • baba olmayı bende ıstıyorum ya ne dıyebılırım kı herhalde dna mızda bu var zamanı gelıce ıstemeye ve merak etmeye baslıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 21 yaşında birisi olarak cidden çocuğum olsun isterim ama şunu düşünüyorum o çok büyük bir sorumluluk eskiden düşünmüyordum pek çünkü ona zemin hazırlamak gerrekirdi şuan o zemin hazır öğretmenlik yapıyorum güzel bir miktar parayı az çok kazanıyorum küçük bir yerde de yaşıyorum sevdiğim adamdan olsun istediğim oluyor ama şuan değil sanırım zemin hazır olması yetmiyormuş kendinde aynı anda hazır olmalısın çocuk çok önemli birşey:))) bence çocuk bebek aşktır:)

0|0
    0|0
  • yok hissetmiyorum

0|0
    0|0
  • Bende istiyorumm :) hatta bugün dışarıda minnak bir çocuk gördüm.sarışın bir erkek .çok tatlıydıı :) aynısının kız versiyonunu istiyorum :)

0|0
    0|0
  • evli biri oalrak bu heyecanı hala taşımıyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...