Spor yapanlar, bu tarz vücuda sahip olmak ne kadar zaman alır? Neler yapılmalı? Çok mu zor?

Evet arkadaşlar şu an kiloluyum yani göbek kısmım baya var bide üst bacak. Bu tarz bir karın istiyorum sizce mümkün mü? Mümkünse nasıl ve ne kadar sürede? Lütfen sporla ilgilenenler bir baksıınn

Spor yapanlar  bir  bakıınn bu tarz vücuda sahip olmak ne kadar zaman alır? Neler yapılmalı? Çok mu zor?

0|0
7|30

En İyi Erkek Görüşü

• Önce mümkün mü onu cevaplayalım.

www.kadin.in/.../...nt%C3%BCler-inan%C4%B1lmaz.jpg

Fotoğraftan da göreceğin gibi mümkün. Senin elinde.

İlk önce yağları vereceksin sonrasında kaslar için çalışacaksın. Yani aslında genel olarak direk ağırlık antrenmanları yapman öneriliyor. (Katabolik metabolizma falan hiç girdirtme şimdi oraya :) ) Kısacası olabilir ama iyi bir beslenme ve düzenli egzersizle olur. şu an ki durumunu tam olarak bilemiyoruz o yüzden sana 6 ayda yaparsın desek de yanlış 1 yılda desek de yanlış.

0|0
    0|0
    • Bu fotoğraf shopmuş gibi geldi ama beyse ınu geçtim. Bu kadar değilim tabi canım kilom 60 şu an 50 olsam iyş ya ana göbeğim var çok bütğn yağlar orada birikmiş resmen erkek tipi yağlanmam var kilo veremiyorum şu an 😔

• bir tane arkadaş 85 60 duştu 5 ayda şu an kaslı karnıda 😱

• @hanzadeee9361 nasıl yapmış?

En İyi Kız Görüşü

• Ben de ayni konudan muzdaribim canim, bir hastalik gecirdim ve bu sure zarfinda 36 bedenden 40'a kadar ciktim. Sonrasinda diyetisyenimin verdigi bir program ile 38 bedene indim , 36ya dogru yol aliyordum ki yurtdisindaydim o zaman Istanbul'a dondum ve dunyalari yemem sonucu yine 38/40 arasi seyrediyorum. Ayni diyet programi ve sporla zayiflamak istiyorum bir an once ama tek basima motive olamiyorum. Istersen mesaj at, birlikte baslayalim. Olculerimizi yazar surekli birbirimizin takibinde olursak, ben kisa zamanda kilo verebilecegimizi dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Olur canım ben takip edicem şimdi sen atsana mesaj

• Canım mesaj atsana bidaha ben atamıyorum ya😭

• Ama kullanici ismin gorunmuyor ki suanda, gizli uye olarak gorunuyorsun bebegim

Erkekler Ne Diyor 29

• Kemik yapin genetigin falan musaitse 1 seneni alir

0|0
    0|0
  • Çoook

1|0
    0|0
  • Çok zor değil duzenli spor düzenli beslenme ve sağlıklı tabi 1 seneye hazır tabîı bulunduğunuz vücut şeklini bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Nasıl anlıycam vücut şeklimi

• Boy 1.63 kilo 60. İşte 50 olmak istiyorum 10 kilo fazlam var😭 Ama balık etli duruyorum aşırı şişman durmuyo

• Hırs yapar gerçek anlamda düzenli spor yaparsanız 1 sene bile sürmez yağlı şekerli hamurlu şeyler den uzak durun akşam 7 den sonra kesinlikle yemek yemeyin salata meyve ya da salata üstünde tin balığı ya da tavuk tüketin suanki fotonuzu çekin birde 6 ay sonraki ondan sonra tsk mesajını ararsın :)

• 2 senenin alir almaz kizlar icin body yapmak cok daha kolay beklentiler dusuk oldugu icin

0|0
    0|0
  • baya alır 1 seneni rahat

0|0
    0|0
  • 8-9 ay güzel spor yapsan böyle güzel vucudun olur

0|0
    0|0
  • İlki süper. Uzun spor yaparak olur

0|0
    0|0
  • Kızlarda karın kasını itici buluyorum o bedeni emerken sanki erkek arkadaşımı yalıyormuş gibi hissederim a. qq aşırı itici hiç kadınsı değil

0|0
    0|0
  • Seni görmediğimden ne kadar bir sürede olur sorusuna tahmin yürütemem ama olabilirsin sıkı çalışmayla düzenli beslenmeyle neden olmasın

0|0
    0|0
  • kendı fotonu koysan olup olamayacagını söylerdım.

0|0
    0|0
  • genetiğin uygun değilse ne yapsan da tam olarak olmaz. fotoğraftaki kızın vücudu spor yapmasa da görülenden aşırı farklı olmaz, kız doğuştan şanslı.

0|0
    0|0
  • bir kaç yıl

0|0
    0|0
  • Soda ile Türk kahvesinii beraber iç göbek eriyor

0|0
    0|0
    • Denediniz mi? Nasıl kullanılıyo anlamadım

• Türk kahvesini iç üstüne soda iç göbek eriyor kuzenim denedi ve başarılı oldu ama spor da yapacaksan internete ab roller coaster yaz o sporu yap karın kaslarını calistirir

• Mumkun olmana mumkun de hocana calismana yemene kalmis bir sey

0|0
    0|0
  • 7 8 ay

0|0
    0|0
  • Çok çalışman lazım çok

0|0
    0|0
  • uzun zaman ama disiplinli ve düzenli olursan ama hayatın her anında öyle olman gerek

0|0
    0|0
  • 10 dk namaz kılmaya üşenirler... bunun için yıllarca uğraşırlar

0|0
    0|0
  • Çok hoşmuş

0|0
    0|0
  • şu an nasıl olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Balıketli olmak güzel canımm

0|0
    0|0
  • Gece gece

0|0
    0|0
  • Senin vücudu görsek yorum yaparımda simdi be bilelim senin bünye Nasıl hersey etken

0|0
    0|0
  • Hamama Git vede kafani Göbek tasina bir hafta Vur.. Degisiklik mutlaka okacaktir..😉

0|0
    0|0
  • Sadece spor ile olmaz bu
    Vücudun tipi de önemli

0|0
    0|0
  • Çok zor değil disiplinli bir antreman gerekli sadece. Yediklerin de önemli.

0|0
    0|0
    • Ya şu an kiloluyum önce kilo vermem lazım bilşyorum. Ama belim falan da incelir mi ki böyle

• Dediğim gibi zor olan bir şey yok sadece disiplin. Süre uzayabilir ama eninde sonunda olur.

• Thanx

• mümkün halledilir, göğüslerin nasıl peki?

0|0
    0|0
  • hani bakıpta begendıgımız fıtnes modeli erkekler varya ha bunlarda onunla aynı sevıyede yanı ortalama 11 12 sene gibi

0|0
    0|0
  • Anatomik yapı yeme alışkanlığına göre değişir. Ama ince bir fiziğin varsa 1-2 senede yaparsın

0|0
    0|0
    • Nasıl anlıycam. Arkadan bakınca zayıfım mesela yani çıkıntım yok basen bilmem ne? ama göbek var şu an. Önce baya bir 10 kilo vermem lazım 😭😭 belim de kalın şu an incelir mi?

• Dedigim gibi yeme aliskanligini degistirir ve duzenli-azimli bir sekilde spor yaparsan 1-2 senede boyle bir vucuda sahip olursun. No pain no gain!!!✌

Kızlar Ne Diyor 6

• zaman alır tabıkı epeyı emek vermen lazım sadece sporla bıtmıyor malesef bu iş hersey mutfakta bıtıyor ozellıkle belli bulk donemınden sonra defınasyonda bırakıuyor cogu zaten tum asamaları tamamlamak kı 2 yılını alır en az bırde bellerının bu kadar ınce olması tamamen yapısal bırsey sporla olacak ıs degıl bu kadar ıncelıkden bahsedıyorum

0|0
    0|0
  • Bir seneni alır aşağı yukarı, diyetine ve yaptığın sporada bağlı.

0|0
    0|0
  • cok sıkı bir diyet ve ciddi bir calısmayla 1 seneyi bulur

0|0
    0|0
    • Sıkı diyet örneği versen. Bide zamanla yemeye yemeye mide küçülür mü yani yemek yemeyi unutur muyuz

• Az yemektense yediklerine dikkat etmen daha faydali olucaktir

• Suanki kilona bagli

0|0
    0|0
  • Kac kilosun boyun kac

0|0
    0|0
  • Genetik ya biraz da

0|0
    0|0
Yükleniyor...