Spor yapanlar ve ya ilgilenenler bakabilir mi?

Spor yapan arkadaşlara bir sorum olacak. Ben 7-8 aydır fıtness vucut geliştirme calısıyorum yeni bir spor salonuna başladım sımdı burda havuzda var antremanım bittikten sonra bide yarım saat ve ya bir saat kadar bir de havuza gitsem o gün için sizce cok mu vucuduma yüklenmiş olurum katkısı nasıl olur bana nasıl yapmalıyım sizce bu durumu dengeli? yani havuzada gitsem vucuduma iyi gelir diye düşünüyorum?

Güncellemeler:
gncl
yemek düzeni nasıl olmalı neler yenmeli mesela cunku cok enerji götürür

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• olmaz ben haftada 4kez 2saat uzeri agir antreman yapiyorum fitnessde havuz olsa yuzerdimde 30dk onemli olan yavas yavas eklemek ve intensityi ayarlamak 30dk olesiye havuzda yuzmiyeceksen ortada problem goremiyorum yeterki yeterli kalori iceriye hallet

0|1
    0|0
  • Sırt çalıştığın gün yapma çok yorulursunda. Vücut'unuzu küçümsüyorsunuz. Zamanında çok kiloluydum. Hoca bana 45 dk kardiyo yazmıştı. Millet konuştu yok o kadar kardiyo mu olur kas yakarsın falan. 3 ay 10 kg yağ yaktım 2 kgda kas aldım :)

0|1
    0|0
    • oo iyimiş o :D ya benim boy 183-85 falan ama kilom 70 yani az. zaten yağ şeker vs yemediğim için yağ oranımda cok az sımdı bir spor bir yüzme sıkıntı olmasın ya spora gitmediğim günler mi yüzmeye gitsem acaba ya

• Bazı insanlar kendini çok büyük. Bazı insanlarda kendini çok küçük gördüğü için kaybeder :)

• doğru :D bundan hep kaybettik zaten

• Daha iyi olur. kardiyo gibi dusun. normalde agirlik antrenmanindan sonra kardiyo yapiyorsan kaldir yuzme yeterli gelicektir. hem kaslarin biraz rahatlamasini gevsemesini saglar.

0|1
    0|0
    • ya kilom aşırı degil öyle normal seviyede zayıflatmaz dimi protein tozu falanda kullanmıyorum cunku ama vucuda da iyi gelir heralde

• tamam kardesim saolsın öyle yapayım en iyisi

• Rica ederim. iyi sporlar

Yükleniyor...