21 yaşındayım meme küçültme ameliyatı olsam çocuğum olunca emzirmede sorun yaşar mıyım?

sorum başlıktaki gibi işte 21 yaşındayım meme küçültme ameliyatı olmayı düşünüyorum ilerde çocuğum olunca emzirmede sorun yaşar mıyım? yakını veya kendisi amelyat olup da bunun sıkıntısını çeken var mı?

Güncellemeler:
toplu cevabım niye diyenlere boyum çok kısa 158 gögüslerim inek gibi sarkık ve büyük 95 B giyiyorum ve rahatsz oluyorum hareketlerimi kısıtlıyo

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bi doktorla görüşsen iyi olabilir .

ama büyükleride severim :)

dert etme cok dalga falan mı gecen oldu?

0|0
    0|0
    • dalga geçilmiyo zaten belli edcek şeklde giyinmiyorum toparlaycı falan kullanyorum ama hareketlerimi kısıtlıyo

• zayıflaynca amelyat olcam zaten

• yoksa cok cok itici bir görüntü olurdu galiba :)

• sakın olma yaw. manyakmısın. s enin kaderindeki erkek büyük göğüslü seviyo sonra beğenmez seni bak. evde kalırsın :))

0|0
    0|0
    • gögüslerim için evlenmicekse evlenmesin daha iyi

• bunun hakkında daha önce herhangi bir doktorla görüştünüz mü?

0|0
    0|0
    • evet küçük bir ihtmal de olsa olbilirmiş

• 72

• Baya bir kilo vermelisin bence o zaman onlarda 90a duser

• neden böyle bişey yapmayı düşünüyorsn.

Çok mu büyük göğüslerin var ?

0|0
    0|0
    • 95 B sarkık aşırı itici duryo aayrıca biri diğernden çok büyük

• doktorla konuşmadığmı nerden biliyosn tecrübe sahibi olanlara sordm zaten ama cevapların hepsi erkeklere ait nednse

• tamam yazmayalım o zaman

• badur tavuk her dem piliç kalırmış ve bence gayet sexy duruyodur cok takmadığına eminmisin ?

0|0
    0|0
    • takmadığına derken?

• kafana cok takma yani :)

ayva göbeğinde var mı bide beyaz tenli en son bide cekik gözlüysen bence cok tatlısındır :)

• diğer cevabında var cevabım

• Ölçüsü kaç ki bu kadar sorun ediyorsun?

0|0
    0|0
    • 95B ölçüsünü geçtim harketlerimi ksıtlıyo çamaşır tenimi kesiyo sürekli saklamaya çalışıyorum kambur duruyorum

• Hiçbir şey olmaz korkma. İç dokuya zarar vermezler özellikle yaşından dolayı.

0|0
    0|0
  • yapma kıyma onlara :)

0|0
    0|0
  • ama yazık annesi o memişlereeeee kıyma onlaya noluyyyyyyyyyy :((

0|0
    0|1
    • yürü git be

• memişleri kesitirmeyiz uleynn onlar bızım evletlarımızın süt kaynagı senı protesto ederım bakk

• olsun bu gogusler cogu erkegın hosuna gıder bence amelıyat olma ıkızlarını kestırmeeeee :(

0|0
    0|0
    • sarkık ve biri diğerinden bariz ölçüde büyük olan gögüsler eminm hiçbir erkeğin hoşuna gitmez

• istemez ben rahat olmadktan sonra eşim beğenmiş bana ne

• bı resım koysana kız cok merak ettım ya.. :(

• Millet büyütmek istiyor hayırdır ölçüsü ne ki büyükler de iyidir hani..

0|0
    0|0
    • 95 B

• Arada çok fark yoksa sorun olmaz da sarkık olması iyi değilmiş

• fark var ya off kesn küçültmelyim

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim annem yaptirdi zaten ama cocuklarini dogurduktan sonra sende oyle yap cnkubzorluk yasarsin ve emziremezsin ayrica okadar paran varmi

0|0
    0|0
    • aile destek olcak annenin izleri ne durumda çok iz kalmış mı sordn mu hiç ?

• alman veya amerikan olabilir kilolumusun?

• evet kiloluyum zayıflaynca yaptrcam ama

• seni rahatsiz eden bence cevrende karsi cinsten olan insalarin goguslerine odaklanmasi ya da onlarin bakislarini farketmen vs vs(onyargilari vs hic saymiyoum) ama bu yuzden buna deger mi iyi dusunmelisin.

0|0
    0|0
  • yazık yahu

0|0
    0|0
  • onu bir doktora sor bence ama bildiğim kadar bişey olmuyo.. küçültmeyi neden düşünüyon anlamadımmm

0|0
    0|0
    • 95 B inek gibi sarkık ve de biri diğerinden daha büyük

• oo anladım :) o zaman yapman lazım

Yükleniyor...