Siz hiç bu kadar çok sevdiniz mi?

onu herşeyden çok severdim o varken cesurdum güçlüydüm ölesine gözüm kör olmuştu ki takssimdeyken sevde seni seviyorum diye bağırdım o yanımdaydı hoşuna gitti onca kişinin arasında onu kendime çektim onu orda öptüm bir gün okuldan çıkmıştı çoook yorulmuştu sabah dersane öğlen okul filan buluştuk omzumda banasarılıyordu oturuyorduk uyuya kalmıştı :) ben de onu izledim öpesim geldi ama uyanmasın diye kıyamadım o an sırf uyanmasın diye nefes alırdım 10 saniye filan vermezdim rahatsız olmasın diye ayrıldığımızda nefes alamaz oldum boğuldum resmen sonra onun ilerd hep bir başkasıyla evlenceğini düşündüm ve dayanamadım intihar ettim beni kurtardılar sölesenize hayatınızda hiç bu kadar sevdiniz mi? ben açıkçası bu kadar olanını sanmıyorum ve şunuda unutmayın ben sadece 1 ayda bu kadar çok sevdim

Güncellemeler:
aradan 5 yıl geçti hala aklımda yeni bir olay değil

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• malesef ben evlendiğini de gördüm kardeşim merak etme nefes almaya devam ediyorsun gülmeye yemeye içmeye mecburen devam ediyorsun o gidiyor başkasına dokunuyor ama sen hala eskiyi düşünüp mutlu olmaya çalışıyorsun

0|1
    0|0
    • :)

• link 2 side aynı foto ama belki diğer açmaz bu açar

Kızlar Ne Diyor 1

• vay be şu sıralar aldatmayla o kadar karşılaşıyorum ki .onu aldatır mıydın bu kadar severken ha ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sevdim hemde 1 haftada kalbimin gümbürtüsünden uyuyamıyordum destek oldum hayatımı verdim de ne oldu gitti ve hoşçakal dedim...bu kadar sevmek boşunadır çoğu zaman boşuna katlanırsın yani...boşuna beklersin gelmez artık ...savaşırsın yenileceğini bile bile bu inançtır..değmez belki ama seversin işte...zaman onunlayken akar gider olmayınca durur sanki geçmez zamanlar...artık veda zamanı gelir ansızın aslında çoktan gelmiştirde aşkının ölmez savaşçısı artık yorgundur...kaldıramaz oysa ondan beklediğin bir yudum sudur sen kan ter içindeyken olmaz vermez...susuzluunla da savaşırsın ..kalkar yeinden ölesiye vuruşursun...ama sonunda yıkılırsın başın dik...ağaçlar ayakta ölür dim diksindir ama için çürümüştür...yok olma zamanıdır...ama sen harcanırken toprağa düşer tohumların ..zaman sonra doğrulursun biri çıkar ansızın sular seni...sen ona gölge olursun o sana ırmak..sonra bakarsın geriye bir zamanlar yıkılmış olduğun yere...için sızlar ama ...artık hoş bir anıdır o...gelir geçer..unutursun

0|1
    0|0
  • Neler yaptığımı anlatsam şaşırır kalırsın,

Hepsi her şarkımın satırlarında saklı

0|1
    0|0
Yükleniyor...